ŚPASY POPASY - Moc przygód w górach, czyli niezapomniane kolonie dla dzieci


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2021-06-22 20:42
30.07.2021 - 09.08.2021 1999.00 PLNrezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie, program rekreacyjno-zabawowy wg opisu, opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną, codzienne korzystanie z odkrytych basenów na terenie ośrodka, ubezpieczenie UNIQA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Cena nie zawiera:
  Dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podóży oraz kosztów imprez fakultatywnych.

Moc przygód w górach, czyli niezapomniane kolonie dla dzieci! Gra terenowa sprawdzi Twoją orientację w terenie, zwiedzanie Krynicy, Muszyny, Złockiego Potoku, poszukiwania źródeł mineralnych, zabawy w miasteczku wodnym. A do tego niespotykany program animacyjny, który przeniesie wszystkich na łono natury. Zapraszamy na kolonie, gdzie nie ma nudy - ŚPASY POPASY

Muszyna to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Kolonia stworzona dla dziewczynek i chłopców lubiących rozrywkę, gry, sport, odpoczynek i relaks. Poza tym, będą kąpiele w miasteczku wodnym, wycieczka do Krynicy Górskiej  i duuużo dobrej zabawy! Zapoznamy Was z formą rekreacji i wypoczynku w terenie - Nordic Walking, dzięki czemu spacery po górach nie będą straszne nikomu.

PROGRAM:

 • Wizyta w Krynicy perełce polskich uzdrowisk. Wjedziemy koleją zębatą na Górę Parkową, poćwiczymy na ścieżce zdrowia i pospacerujemy słynnym deptakiem. Na koniec poznamy smak słynnych wód mineralnych w pijalni wody. Przejdziemy się również Ścieżką w Koronie Drzew.
 • Zwiedzanie Muszyny, gdzie dowiemy się, co to jest tężnia oraz grota solna. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy woda może pachnieć? Co więcej, odwiedzimy niezwykłe Ogrody Zmysłów, zobaczymy Figury Kwiatowe, a w Parku Baszta poćwiczymy na urządzeniach typu fitness.
 • Bulgotka, Zatajone i Dychawka? Czym są tajemnicze mofety?
 • GRA TERENOWA - Czeka na Was wyzwanie, gdzie wykażecie się wieloma umiejętnościami! Mapy w dłoń i ruszamy w teren!
 • Nordic walking, zapoznamy Was z technikami używania modnych na całym świecie kijków czyniących spacery atrakcyjniejszymi.
 • Zdroje, czyli źródła wód mineralnych. W Muszynie jest ich ponad dziesięć, ile z nich znajdziemy?
 • Grota solna lub wizyta w tężni solankowej.
 • Gry i zabawy na świeżym powietrzu.
 • Rozgrywki ping-pongowe, korzystanie z boisk sportowych.
 • Wędrówki piesze górskie po najbliższej okolicy - Malnik, Złocki Potok.
 • Piknik w beskidzkim plenerze.
 • Wycieczka rowerowa malowniczymi trasami wśród górskich szczytów, kapliczek oraz cerkwi.
 • Filmomania - wieczorne projekcje filmowe, Piżama Party.

Ponadto dla wszystkich: kąpiele w basenach, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.  
(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

PROGRAMY FAKULTATYWNE:

WYCIECZKA NA WĘGRY - 160 PLN - Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Bijącą ze skał woda tworzy w niektórych miejscach bicze wodne i wodospady. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku.
ACTIV MAX - 120 PLN - rodzaj i czas zajęć są dostosowane do wieku i możliwości uczestników, nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia (poza rowerami) odbywają się na specjalnie przygotowanym terenie w pobliżu DW KOLEJARZ.

 • Rowery - wycieczka rowerowa ścieżkami rowerowymi po okolicy Muszyny.
 • Łucznictwo - zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.
 • Mini golf - rozgrywki w mini golfa na instalacji na terenie ośrodka.
 • Euro Bungy - zabawa na urządzeniu umożliwiającym  wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m). Uczestnik zapięty jest oczywiście w specjalne dostosowane do wagi uprzęże, a  pod nim jest trampolina.
 • Rozgrywki z użyciem Laserowego Paintballa - emocjonujące zawody najmodniejszymi obecnie zabawkami, specjalnie przygotowane scenariusze dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Uwaga: zabawa wyłącznie w okularach ochronnych i kamizelkach otrzymanych od organizatora.

AQUAZORBING (1x 5min) - 20 PLN - zabawa polega na poruszaniu się po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Uczestnik chodzi wewnątrz tej kuli, dzięki czemu się przemieszcza. Utrzymanie równowagi nie jest proste, ale upadek ma zawsze ?miękkie? lądowanie, gdyż pod nami znajduję się woda. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, robić ?fikołki?lub odpoczywać, zupełnie jak na łóżku wodnym.
PAKIET MODELE RC - 110 PLN - niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:

 • Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson.
 • Wyzwanie Off-Road, podczas którego specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.
 • Pojedynek Robotów - bitwa między robotami ROBO MASTER S1 strzelającymi do siebie promieniami laserowymi lub kulkami typu ASG Maszyny toczą bój na specjalnie przygotowanym polu bitwy..

POKÓJ ZAGADEK/Escaperoom - 40 PLN - to zabawa, w której uczestnicy muszą pokonać szereg zagadek logicznych i fizycznych.

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy KOLEJARZ położony jest w Muszynie - Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: MIASTECZKO WODNE, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

ŚWIADCZENIA:

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
 • Codzienne korzystanie z odkrytych basenów na terenie ośrodka.
 • Ubezpieczenie UNIQA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się na trasie
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Ze względów epidemiologicznych decyzja o realizacji wycieczki nastąpi ok. 7 dni przed turnusem.

Ubezpieczenie UNIQA TU S.A. od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Częstochowa Mc Donalds, ul. Wojska Polskiego 263. 11:30 14:00 140.00
dojazd własny 0.00
Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Katowice McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków). 12:30 13:00 100.00
Kielce Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Obi a Auchan. 11:00 14:30 140.00
Kraków Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62. 14:00 11:30 100.00
Łódź Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36. 09:30 16:00 160.00
Piotrków Trybunalski McDonalds przy A1 (Kargał Las). 10:30 15:00 140.00
Radom McDonald przy CIRCLE K ul. Czarnieckiego. 09:30 16:00 160.00
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej 07:30 17:30 160.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Muszynie

Muszyna - Być jak Sherlock, kolonia dla dzieci - lato detektywów

Być jak Sherlock, kolonia dla dzieci to super impreza dla przenikliwych i ciekawskich! Lato detektywów - szyfry, kamuflaż, laserowy paintball Podchody, badanie wykrywaczem kłamstw i Escape Room Poszalejemy w miasteczku ...

 • Profil i wiek:

  Kolonie detektywistyczne
  od 7 do 13 lat
 • Terminy:

  2021-07-19 - 2021-07-29
  2021-07-30 - 2021-08-09
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy KOLEJARZ, 33-370 Muszyna, Złockie 77, tel. 18 471 40 49 w godz; 19.00-20.00, lub telefon kom. kierownika imprezy: 575833534.
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 1999.00

szczegóły

Muszyna - Chillout w górach - Andrzejówka - rekreacyjny obóz młodzieżowy

Chillout w górach to nie tylko: plaża, strefa relaksu z hamakami, sala xbox, beach party, kino wieczorne, wycieczka rowerowa trasami EuroVelo termalne kąpieliska na Słowacji i na Węgrzech - dla chętnych ale też miejsc...

 • Profil i wiek:

  Obozy rekreacyjne
  od 13 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-07-30 - 2021-08-09
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka, Andrzejówka - Ługi 39, 33 - 370 Muszyna, tel. 18 471 71 81 w godz; 19.00-20.00
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 2049.00

szczegóły

Muszyna - Kolonia i młodzieżowy obóz adrenaliny z pakietem Summer Freaks

Kolonia i młodzieżowy obóz adrenaliny Summer Freaks to pakiet zajęć tak różnorodny, że każdemu dostarczy mnóstwa wrażeń. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Co dzień zmieniamy tematykę zajęć, więc kolejne dni z Summer Freaks ...

 • Profil i wiek:

  Obozy krajowe
  od 11 do 16 lat
 • Terminy:

  2021-08-07 - 2021-08-17
 • Transport:

  Autokar, bus lub PKP.
 • Zakwaterowanie:

  Dom Wczasowy Szczyt
 • Wyżywienie:

  Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
od 1595.00

szczegóły

Muszyna - Kolonia i obóz młodzieżowy Fabryka Adrenaliny

Kolonia i obóz młodzieżowy Fabryka Adrenaliny gdzie czekają na Was między innymi: Quady (2x2 godziny) - szkolenie na specjalnie przygotowanych torach zlokalizowanych na terenie ponad 4 hektarów pól, łąk, lasów i pagórków...

 • Profil i wiek:

  Obozy z adrenaliną
  od 10 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-06-26 - 2021-07-06
  2021-07-07 - 2021-07-17
  2021-07-18 - 2021-07-28
  2021-07-29 - 2021-08-08
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Sportu i Rekreacji Alpina Sport
 • Wyżywienie:

  3 posiłki + deser wydawany przy obiedzie
od 2149.00

szczegóły

Muszyna - Kolonia i obóz młodzieżowy Pakiet Activ + Escape Room & Detektyw

Kolonia i obóz młodzieżowy oferuje szeroki wachlarz aktywnych zajęć. Escape Room (2 wejścia) – uczestnicy w obecności instruktora rozwiązują ciąg zagadek i zadań, które tworzą jedną całość i spajają wszystkie eleme...

 • Profil i wiek:

  Kolonie detektywistyczne
  od 7 do 15 lat
 • Terminy:

  2021-07-28 - 2021-08-07
 • Transport:

  Autokar, bus lub PKP.
 • Zakwaterowanie:

  Dom Wczasowy Kolejarz
 • Wyżywienie:

  Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
od 1775.00

szczegóły

Muszyna - Kolonia i obóz młodzieżowy Pakiet Activ + Wynalazki i Konstrucje

Kolonia i obóz młodzieżowy Pakiet Activ podczas którego program podzielony na bloki podczas których nasi wynalazcy dzięki wiedzy zdobytej na zajęciach tworzą niepowtarzalne zabawki.

 • Profil i wiek:

  Kolonie dla dzieci
  od 7 do 15 lat
 • Terminy:

  2021-07-28 - 2021-08-07
 • Transport:

  Autokar, bus lub PKP.
 • Zakwaterowanie:

  Dom Wczasowy Kolejarz
 • Wyżywienie:

  Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
od 1775.00

szczegóły

Muszyna - Kolonie z rodzicami - Muszyna

Zachęcamy do połączenia rodzinnych wakacji wypoczynkowych z kolonią! Zapewniamy atrakcyjne programy tematyczne dla uczestników Kiedy Twoje dziecko od rana będzie uczestniczyć w zaplanowanych zajęciach, Ty masz czas dla s...

 • Profil i wiek:

  Obozy z rodzicami
  od 18 do 99 lat
 • Terminy:

  2021-07-30 - 2021-08-09
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy KOLEJARZ, 33-370 Muszyna, Złockie 77, tel. 18 471 40 49 w godz; 19.00-20.00, lub telefon kom. kierownika imprezy: 575833534.
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 1599.00 PROMOCJA !

szczegóły

Muszyna - Konstruktorzy XXI wieku, kolonia dla dzieci - drukarki 3D i inne wynalazki

Jesteś ciekawym świata eksperymentatorem? Lasery, RoboMaster Lego Mindstorms Na drukarce 3D wydrukujesz pierwsze obiekty Do tego świetna zabawa, szaleństwa na kąpielisku i wędrówki po górach Dodatkowo zajęcia z modelam...

 • Profil i wiek:

  Kolonie kreatywne
  od 8 do 13 lat
 • Terminy:

  2021-07-19 - 2021-07-29
  2021-07-30 - 2021-08-09
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy KOLEJARZ, 33-370 Muszyna, Złockie 77, tel. 18 471 40 49 w godz; 19.00-20.00, lub telefon kom. kierownika imprezy: 575833534.
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 2099.00

szczegóły

Muszyna - Młodzieżowy obóz Active XXL - Andrzejówka

Młodzieżowy obóz Active XXL, czyli maximum wrażeń gwarantowane! Paintball, zorbing, trike, euro bungy, SunTubing. Maximum Wodnego FUN-u dla chętnych, kino wieczorne, wycieczka rowerowa trasami EuroVelo. Tutaj będzie się...

 • Profil i wiek:

  Obozy przygodowe
  od 13 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-07-30 - 2021-08-09
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka, Andrzejówka - Ługi 39, 33 - 370 Muszyna, tel. 18 471 71 81 w godz; 19.00-20.00
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 2299.00

szczegóły

Muszyna - Młodzieżowy obóz Fabryka Adrenaliny Plus

Młodzieżowy obóz Fabryka Adrenaliny Plus organizowany w Ośrodku Sportu i Rekreacji Alpina Sport. To jeden z nielicznych w Polsce centrów aktywnego wypoczynku o tak bogatym zapleczu sportowym i rekreacyjnym oraz bardzo wy...

 • Profil i wiek:

  Obozy z adrenaliną
  od 10 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-07-07 - 2021-07-17
  2021-07-18 - 2021-07-28
  2021-07-29 - 2021-08-08
  2021-08-09 - 2021-08-19
  2021-08-20 - 2021-08-29
  2021-08-20 - 2021-08-29
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Sportu i Rekreacji Alpina Sport
 • Wyżywienie:

  3 posiłki + deser wydawany przy obiedzie
od 2099.00

szczegóły

Muszyna - Młodzieżowy obóz rekreacyjny - Górski Luz

Młodzieżowy obóz rekreacyjny - Górski Luz to nowy wymiar wypoczynku w górach, gdzie możecie wszystko i nic nie musicie ! Piękne góry, mnóstwo atrakcji i NAJlepsze towarzystwo. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie nas...

 • Profil i wiek:

  Obozy taneczne
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

  2021-07-27 - 2021-08-05
 • Transport:

  Autokarem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  DW KOLEJARZ
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka.
od 1603.00

szczegóły

Muszyna - Młodzieżowy obóz tenisowy

Młodzieżowy obóz tenisowy podczas którego treningi prowadzone na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych trenerów, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Wysoki poziom zajęć zapewnia profesjonalna S...

 • Profil i wiek:

  Obozy tenisowe
  od 10 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-08-09 - 2021-08-19
  2021-08-20 - 2021-08-29
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Sportu i Rekreacji Alpina Sport
 • Wyżywienie:

  3 posiłki + deser wydawany przy obiedzie
od 2099.00

szczegóły

Muszyna - Obóz młodzieżowy - Wakacje z Energylandią

Obóz młodzieżowy Wakacje pełne atrakcji tylko z Całodziennym Pobytem w Energylandii ! Specjalna propozycja dla tych, którzy oczekują przeżyć, niezwykłych doznań i chcą aby czas upłynął na zabawie! Obiecujemy, że te wakac...

 • Profil i wiek:

  Obozy krajowe
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

  2021-08-03 - 2021-08-12
 • Transport:

  Autokarem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Dom Wczasowy SZCZYT
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka.
od 1883.00

szczegóły

Muszyna - Obóz młodzieżowy Adrenalina Full Time

Obóz młodzieżowy Adrenalina Full Time to nowy wymiar wakacji, wypełniony czas najlepszymi atrakcjami na wyciągniecie ręki! Nauczysz się obsługi różnych maszyn zdalnie sterowanych radiowo, będziesz mógł rywalizować na spe...

 • Profil i wiek:

  Obozy aktywne
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

  2021-08-03 - 2021-08-12
 • Transport:

  Autokarem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Dom Wczasowy SZCZYT
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka.
od 1883.00

szczegóły

Muszyna - Obóz rekreacyjny Wakacje na luzie

Obóz rekreacyjny Wakacje na luzie to nowy wymiar wypoczynku w górach, gdzie możecie wszystko i nic nie musicie ! Piękne góry, mnóstwo atrakcji i NAJlepsze towarzystwo. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie nasza super...

 • Profil i wiek:

  Obozy rekreacyjne
  od 13 do 19 lat
 • Terminy:

  2021-08-03 - 2021-08-12
 • Transport:

  Autokarem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Dom Wczasowy SZCZYT
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka.
od 1603.00

szczegóły

Muszyna - Obóz wojskowy Military Camp

Rekrucie! Wstąp do obozu MILITARY CAMP. Ciągłe walki ASG i paintball zwiększą Twoje umiejętności. Przejdziesz szereg specjalistycznych szkoleń, treningów, nauczysz się, jak przetrwać w każdych warunkach. Poczujesz prawdz...

 • Profil i wiek:

  Obozy militarne
  od 13 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-07-18 - 2021-07-28
  2021-07-29 - 2021-08-08
  2021-08-09 - 2021-08-19
 • Transport:

  Autokarem turystycznym.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Sportu i Rekreacji Alpina Sport w 10-osobowych wojskowych namiotach typu NS
 • Wyżywienie:

  3 posiłki + deser wydawany przy obiedzie
od 1849.00

szczegóły

Muszyna - Spa & Wellness - kolonia dla dziewczyn Fit Lady

Kolonia dla dziewczyn Fit Lady - ruszamy do świata elegancji i zdrowego trybu życia! Wypróbujemy zabiegi SPA & WELLNESS, laboratorium kosmetyczne i trendy modowe, zumba, aquaaerobic, nordic walking. Dodatkowo rezydencj...

 • Profil i wiek:

  Kolonie dla dziewczyn
  od 7 do 13 lat
 • Terminy:

  2021-07-30 - 2021-08-09
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy KOLEJARZ, 33-370 Muszyna, Złockie 77, tel. 18 471 40 49 w godz; 19.00-20.00, lub telefon kom. kierownika imprezy: 575833534.
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 1999.00

szczegóły