Szkrabusiowa Akademia Pozytywnej Energii - Potrójna Energylandia!


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-26 03:59
26.06.2019 - 05.07.2019 1870.00 PLNrezerwuj
Zakwaterowanie w domkach. Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 9 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, 3 wejścia do Energylandii, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Połączeń antenowych.

Na uczestników kolonii Szkrabusiowa Akademia Pozytywnej Energii czeka energetyczne szaleństwo w krainie rozrywki – 3 dni zabawy w Energylandii. Różnorodne strefy rozrywki, w tym strefa basenowa, zapewnią wszystkim niezapomniane chwile i przyprawią o prawdziwy dreszczyk emocji. Z nami nuda się nie uda!

STREFA RELAXU:

 • „Pół na pół” – uczestnicy dokonują wyboru jak spędzą dzień – leniuchowanie a może energetyczne świrowanie?
 • Pokazy kina plenerowego.
 • Leżakowanie i hamakowanie.
 • Stretching, pilates i joga, czyli relax na świeżym powietrzu – ćwiczenia rozciągające, rozluźniające oraz poprawiające koncentrację.

STREFA WYZWAŃ:

 • Kowboj, szeryf, indianin – podobieństwa i różnice, quiz: Jak dobrze znasz westernowe postaci?
 • Złap Billego – gra terenowa tropem groźnego rewolwerowca.
 • Bystre oko – rzut lassem, wędkowanie, konkurs wiedzy wędkarskiej.
 • Zostań prawdziwym projektantem – projektowanie i wykonywanie amuletów i łapaczy snów.

STREFA FIT:

 • ABC FITowca – podstawy fitnessu, pogadanka na temat zdrowej diety i zdrowego trybu życia.
 • Jak powinien wyglądać prawidłowy trening? – próba stworzenia własnego planu treningowego i poprowadzenia zajęć.
 • TBC – To Będzie Ciężkie? Na pewno się uda. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało, a w szczególności brzuch, pośladki i uda.
 • Pojedynki zumbowe na freestylu dla odważnych.

STREFA PRZYJACIÓŁ:

 • „Podziel się swoją energią” – energetyczne sposoby na spędzenie czasu wolnego i dzielenie się nimi z innymi uczestnikami,
 • „Mam tę moc” – odkrywanie własnych dobrych mocy i wartości –gra logiczna połączona z odnalezieniem amuletów przyjaźni, odwagi, braterstwa, pomocy,
 • „Piknik Przyjaźni” – ognisko z pieczeniem kiełbasek, tańce i hulańce.
 • Szkrabusiowa Uczta Jaworzyny

Zator – to niewielka miejscowość leżąca w województwie małopolskim, która znane jest z dwóch rzeczy. Pierwszą jest hodowla ryb, natomiast drugą – Energylandia – największy park rozrywkowy w Polsce. To stolica polskiej rozrywki, szaleństwa, adrenaliny i dobrej zabawy!

GDZIE MIESZKAMY?
W Western Camp Resort
– oddalony zaledwie o 5-minutowy spacer od największego parku rozrywki – Energylandii. Do dyspozycji uczestników klimatyzowane luksusowe, stylizowane domki 4- i 6- osobowe z łazienkami i TV (możliwe łóżka piętrowe i podwójne łóżka z osobną pościelą) oraz indiańskie namioty tipi 3- i 4-osobowe. Te nietypowe namioty posiadają klimatyzację (z opcją grzania i chłodzenia), oświetlenie elektryczne, gniazdka oraz meble. Uczestnicy zakwaterowani w namiotach korzystają z nowoczesnych łazienek zlokalizowanych w pobliżu namiotów. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i badmintona, place zabaw, strefa relaksu z leżakami i hamakami, pola ogniskowe, kino plenerowe, ogród, restauracja, sklep.

CO BĘDZIEMY JEDLI?
Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną.

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +50 zł/os. – PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.