Szkrabusiowa Akademia Projekt Wyzwanie + ENERGYLANDIA


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-26 04:59
25.07.2019 - 04.08.2019 1470.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, całodniowe wejście do Energylandii, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Połączeń antenowych.

Szkrabusiowa Akademia Projekt Wyzwanie dla prawdziwych fanów mocnych wrażeń, które dostarczą uczestnikom ekscytujących emocji oraz nauczą wielu przydatnych umiejętności. Każdego dnia na młodych Łowców Wyzwań będą czekały ciekawe zadania i tajemnicze zagadki, z którymi będą musieli się zmierzyć. Uczestnicy otrzymają „Księgę Łowcy Wyzwań”, w której będą gromadzili odznaki w postaci pieczątek potwierdzających wykonanie zadania. Na zakończenie ognisko podsumowujące wszystkie wyzwania połączone z pasowaniem na Łowcę Wyzwań i wręczeniem nagród.

Korzystanie z basenu letniego w O.W. Krakowianka. Szkrabusiowa Uczta Jaworzyny.

W programie wycieczka autokarowa do Energylandii i całodzienny pobyt w parku rozrywki połączony z super zabawą. Piesze wycieczki po okolicy.
Wyzwanie „INTEGRACJA” Ułożenie kolonijnej piosenki, tworzenie okrzyku grupy i sztandaru.
Wyzwanie: „PIERWSZA POMOC” Akcja ratownicza: podstawowe zasady pierwszej pomocy; próba uratowania tajemniczego wędrowca – gra terenowa.
Wyzwanie: „Być fit- czy to mit?”- promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej i zdrowej diety; próba stworzenia własnego planu treningowego i poprowadzenia zajęć.
Wyzwanie: „PRZYRODNIKA” Tworzenie kolonijnego zielnika; „śladem dzikich zwierząt”- gra przyrodnicza; jak przetrwać i odnaleźć się w lesie - wieczorna misja zwiadowcza.
Wyzwanie: „SPRYTU I ODWAGI” Próba odebrania sztandaru przeciwnikowi; budowa szałasu bez użycia gwoździ i młotka.
Wyzwanie: „MISTRZA DOBREJ ZABAWY” Współzawodnictwo grup podczas zabaw integracyjnych i animacji; pojedynek Łowców Wyzwań połączony z wielkim balem i prezentacją zdolności oraz pokazem talentów.
Wyzwanie: „KUCHCIKA” „Zgotuj coś z niczego”- tworzenie atrybutów kucharza i pieczątek z ziemniaka; bitwa na smaki; kulinarne kalambury; kuchenny savoir vivre.
Wyzwanie: „MISTRZA ORIENTERINGU” Zajęcia terenowe: posługiwanie się kompasem, mapą, czytanie z mapy nieba, próba odnalezienia zaginionego skarbu; wieczorna gra terenowa połączona z odnalezieniem zaginionego skarbu.
Wyzwanie: „SPORTOWCA” Treningi rozwijające sprawność fizyczną i kształtujące siłę umysłu; Olimpiada Jaworzyny - uczestnicy kontra kadra wychowawcza; rozgrywki sportowe z nagrodami.
Wyzwanie: „ARTYSTY” Akademia portretu i karykatury; złote milczenie; współzawodnictwo na scenie i prezentacja swoich talentów i umiejętności.

PAKIET 5 ATRAKCJI:
KOLOROWY ZAWRÓT GŁOW
Y – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
TAŃCE INTEGRACYJNE
NOC KINOWA – wieczorne oglądnie filmów i bajek
H₂O na wesoło – balonowa bitwa
TAJEMNICZYM TROPEM – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle

Położona w Beskidzie Żywieckim Zawoja to z pewnością jedna z najpiękniejszych miejscowości regionu. Leżąc u stóp Babiej Góry przyciąga pięknymi malowniczymi widokami oraz walorami krajobrazowymi i turystycznymi.

GDZIE MIESZKAMY?
W Pensjonacie „Beskid” –
położony jest w turystycznej części Zawoi, w sąsiedztwie wielu szlaków turystycznych. Do dyspozycji uczestników dostępne są pokoje 2, 3 i 4 i 5-osobowe z łazienkami oraz w pokojach typu studio 2+3 i 3+3 z łazienkami. Ponadto w ośrodku znajduje się restauracja, świetlica, plac zabaw, altana do zajęć na wolnym powietrzu.

CO BĘDZIEMY JEDLI?
Cztery posiłki dziennie
(śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania.

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +50 zł/os. – PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.