Uroda, moda i woda - czyli akademia dla młodej damy - kolonie dla wyjątkowych dziewczyn


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2021-06-22 19:20
10.08.2021 - 20.08.2021 1999.00 PLNrezerwuj

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie i wyżywienie, program rekreacyjno-sportowy wg opisu, opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną, ubezpieczenie UNIQA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Cena nie zawiera:
  Dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podóży oraz kosztów imprez fakultatywnych.

Uroda, moda i woda - czyli akademia dla młodej damy - kolonie dla wyjątkowych dziewczyn! Sekrety prezencji, urody i dobrych manier, rejs tramwajem wodnym, księżna Zofia - makijażowe i fryzjerskie szaleństwa, fit diety! To unikatowa kolonia stworzona specjalnie dla wyjątkowych dziewczyn. Każda dziewczyna zasłużyła na taki relaks!

Darłówko to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów.

W Darłówku warto zobaczyć panoramę z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.

Chcemy, aby każda z Was poczuła się jak prawdziwa, wytworna dama. Macie niepowtarzalną okazję na zdobycie i odkrycie sekretów gracji, prezencji, urody. Będzie zdrowy tryb życia, projektowanie mody, taniec i eleganckie przyjęcia.

PROGRAM:

 • DOSKONAŁA FORMA - fitness, stretching, nordic walking.
 • SEKRETY URODY - dowiecie się jak zadbać o cerę oraz zrobić owocowe maseczki.
 • PROJEKTANTKA MODY - przygotowanie wymarzonego stroju na pokaz mody.
 • ZABAWY Z MAKIJAŻEM - będziecie eksperymentować kolorowymi kredkami lub farbkami do ciała.
 • FRYZJERSKIE SZALEŃSTWO BEZ CIĘĆ - zajęcia, podczas których poeksperymentujecie z fryzurami, będą kolorowe pasemka, warkoczyki, ozdoby i inne cuda.
 • MORSKIE INSPIRACJE - własnoręcznie wykonana pamiątkę z wakacji, z nietypowych materiałów, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki).
 • WARSZTATY MAŁEJ TWÓRCZOŚCI - malowanie na szkle.
 • PARK WODNY JAN - regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
 • PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE - odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Ogniska, dyskoteki.
 • WYCIECZKA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ - przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
 • SZKOŁA DOBRYCH MANIER - czyli jak należy się zachować w różnych sytuacjach. Dowiecie się także, co to jest mowa ciała i jak ją odczytywać.
 • PIĘKNIE WYGLĄDAMY I CZUJEMY SIĘ ŚWIETNIE - jemy zdrowo, kolorowo. Zasady mądrego odżywiania oraz tajniki zdrowej diety.
 • WYCIECZKA DO DARŁOWA - rejs tramwajem wodnym Księżna Zofia, podczas którego zobaczymy 5-ciokilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.
 • UCZESTNICTWO W OTWARTYCH IMPREZACH - na terenie Darłówka i Darłowa.
  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

PROGRAMY FAKULTATYWNE:

 • PAKIET ATRAKCJI - 135 PLN
  GOKARTY - pojazdy napędzane siłą mięśni, chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi.
  TRAMPOLINA - zabawa, która dostarczy nam radości i niczym nieograniczonego uśmiechu.
  PARK LINOWY Nad Bałtykiem - zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!
  KAJAKI - nauka wiosłowania i mini wyprawa - 1 x 1,5 godz.
 • PARK EDUKACJI I ROZRYWKI LEONARDIA - 90 PLN
  Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W Parku Gier czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W Pracowni Leonarda znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci - spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na Placu Strzelniczym można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Nie będziesz się nudzić!
 • WIOSKA HOBBITÓW - nocna gra fabularna DRUŻYNA SMOCZEGO JAJA - 100 PLN
  Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, nocnej grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.
 • REJS STATKIEM - 30 PLN

ZAKWATEROWANIE:

OW DIUNA2 to obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, plac zabaw, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania. W ośrodku możliwa jest dieta bezglutenowa.

ŚWIADCZENIA:

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser), śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek: ciepła kolacja, ostatni: śniadanie + suchy prowiant.
 • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
 • Ubezpieczenie UNIQA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.
 • PROGRAM "GWARANCJA AKLIMATYZACJI": Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej -  niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się na trasie
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

DOPŁATY (OPCJONALNE):

Ubezpieczenie UNIQA TU S.A. od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
dojazd własny 0.00
Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
Elbląg Parking przed PWSZ ul. Grunwaldzka 137. 14:00 14:00 120.00
Dotyczy tylko imprez do Łeby.
Gdańsk Stacja Paliw, Złota Karczma, ul. Słowackiego 134, wjazd od DW 472. 15:00 13:00 120.00
Katowice McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków). 06:30 20:30 190.00
Kielce Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Obi a Auchan. 05:00 22:30 180.00
Kraków Dworzec Kraków Główny, obok kasy nr 1. 230.00
Dotyczy tylko imprez do Łeby. Wyjazd PKP. Godziny wyjazdu będą podane na 3 dni przed imprezą.
Kutno/A1 MOP Krzyżanów Wschód. 11:00 17:15 170.00
Leszno McDonalds, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań). 10:00 16:00 170.00
Lublin Al.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR. 04:30 23:00 180.00
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. 10:15 18:00 170.00
Mława Stacja paliw LOTOS, ul. Polna 39. 10:30 17:30 120.00
Dotyczy tylko imprez do Łeby.
Ostróda Stacja paliw przy Karczmie Mazurskiej, droga nr 7. 13:00 15:00 120.00
Dotyczy tylko imprez do Łeby.
Piła Stacja Paliw, ul. Przemysłowa 23. 14:30 12:30 120.00
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. 11:30 14:30 170.00
Radom S7 MOP Zakrzew Wschód. 06:00 21:30 170.00
Toruń/A1 MOP "Nowa Wieś", 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk). 13:00 15:00 120.00
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 07:00 20:00 170.00
Włocławek/A1 MOP Machnacz Północ. 11:00 16:45 120.00
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63. 08:00 18:00 190.00

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.

Zobacz inne podobne Kolonie i Obozy w Darłówku

Darłówko - Lightowy obóz młodzieżowy nad morzem - rekreacja

Lightowy obóz młodzieżowy nad morzem - rekreacja to obóz dla tych, którzy nie lubią sztywnych programów! Twórz własny scenariusz obozu Drużynowe rozgrywki na profesjonalnej kręgielni Skimboardingu - ślizgamy się po fala...

 • Profil i wiek:

  Obozy rekreacyjne
  od 13 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-08-10 - 2021-08-20
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy DIUNA 2, 76-153 Darłówko Wsch. ul. Słowiańska 16, telefon kom. kierownika imprezy: 575833565.
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 2149.00

szczegóły

Darłówko - Po skarb dla chłonnych wrażeń Tropicieli! Kolonie dla dzieci poszukiwaczy przygód

Kolonie dla dzieci poszukiwaczy przygód to kolonie dla chłonnych wrażeń Tropicieli! Farma Wiatraków - nietypowa wycieczka. Poszukiwania skarbu z wykrywaczem metalu, park wodny, zabawy kreatywne, kąpiele w morzu a jeśli t...

 • Profil i wiek:

  Kolonie przygodowe
  od 7 do 13 lat
 • Terminy:

  2021-08-10 - 2021-08-20
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy DIUNA 2, 76-153 Darłówko Wsch. ul. Słowiańska 16, telefon kom. kierownika imprezy: 575833565.
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 2399.00

szczegóły

Darłówko - Wakacje na 100 PRO - obóz młodzieżowy multum atrakcji

Jeśli planujesz obóz nad polskim morzem, a przy okazji liczysz na bogactwo atrakcji, wiele przygód i aktywności - to trafiłeś w dziesiątkę. W Darłówku czeka na Was obóz młodzieżowy multum atrakcji! Farma Wiatraków - niet...

 • Profil i wiek:

  Obozy rekreacyjne
  od 13 do 18 lat
 • Terminy:

  2021-08-10 - 2021-08-20
 • Transport:

  Pod opieką wychowawców autokarem, pociągiem lub busem
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Wczasowy DIUNA 2, 76-153 Darłówko Wsch. ul. Słowiańska 16, telefon kom. kierownika imprezy: 575833565.
 • Wyżywienie:

  Trzy posiłki dziennie + podwieczorek
od 2299.00

szczegóły