Wakacyjna Akademia z Językiem Hiszpańskim


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-26 21:59
25.07.2019 - 04.08.2019 1940.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

  • Cena zawiera:
    Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, całodniowe wejście do Energylandii, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 7.000 zł.
  • Cena nie zawiera:
    Połączeń antenowych.

Wakacyjna Akademia z Językiem Hiszpańskim to codzienne wyzwania dla prawdziwych fanów mocnych wrażeń, które dostarczą uczestnikom ekscytujących emocji oraz nauczą wielu przydatnych umiejętności, a wszystko to w codziennej oprawie języka hiszpańskiego. Każdego dnia na młodych Łowców Wyzwań będą czekały ciekawe zadania (m.in. hiszpańskie gry chodnikowe, pińata, zdobycie umiejętności porozumiewania się po hiszpańsku w sytuacjach nadzwyczajnych - socorro, que te duele, estados de urgencia, nauka tańców latino, warsztaty kulinarne kuchni śródziemnomorskiej, poznanie twórczości hiszpańskich artystów tj. Dalí, Picasso, Miró, Gaudí) i inspirujące zagadki, które będą rozwiązywać podczas językowej gry terenowej. Uczestnicy otrzymają „Księgę Łowcy Wyzwań”, w której będą gromadzili odznaki w postaci pieczątek potwierdzających wykonanie misji oraz Mi Diario Espańol – ,,codziennik’’ w którym będą dokumentować przebieg swoich wyzwań oraz wykonywać zadania w j. hiszpańskim. Na zakończenie ognisko podsumowujące wszystkie wyzwania połączone z pasowaniem na Łowcę Wyzwań (Cazador de los Retos) i wręczeniem nagród.

Wycieczka autokarowa do Energylandii i całodzienny pobyt w parku rozrywki (łącznie ze strefą basenową) połączony z super zabawą. Piesze wycieczki po okolicy. Codzienne korzystanie z basenu letniego. Szkrabusiowa Uczta Jaworzyny.

PROGRAM JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – 20 godzin lekcyjnych nauki języka hiszpańskiego na poziomie początkującym (podział na grupy językowe ze względu na wiek i poziom zaawansowania). Kurs nastawiony jest przede wszystkim na „mówienie”, a metoda nauczania opiera się na grach, zabawach i aktywnościach. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego lektora Centrum Języków Sensapolis.

Położona w Beskidzie Żywieckim Zawoja to z pewnością jedna z najpiękniejszych miejscowości regionu. Leżąc u stóp Babiej Góry przyciąga pięknymi malowniczymi widokami oraz walorami krajobrazowymi i turystycznymi.

GDZIE MIESZKAMY?
Ośrodek Wypoczynkowy „Krakowianka”
– otoczony jest pięknym malowniczym krajobrazem z widokiem na Babią Górę. Do dyspozycji uczestników dostępne są pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami oraz pokoje typu studio 2+2, 2+3, 3+3 z łazienkami. Ponadto w ośrodku znajduje basen letni, jadalnia, świetlica, teren do gier zespołowych: siatkówka, piłka nożna itp.

CO BĘDZIEMY JEDLI?
Cztery posiłki dziennie
(śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania.

CZYM JEDZIEMY?
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +50 zł/os. – PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.