Wakacyjna kolonia i obóz językowy


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-26 08:59
03.07.2019 - 14.07.2019 2090.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa, Katowic, Częstochowy, Łodzi. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, lektora do prowadzenia zajęć językowych, ratownika, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Programu fakultatywnego i dopłat do połączeń antenowych.

English First Aid Kit czyli angielski w podróży, wszystko to wirtualnie podróżując po Londynie i okolicach. Zajęcia językowe obejmują 20 godzin lekcyjnych. Ukierunkowane są na komunikację w języku angielskim, a popołudniowe warsztaty to swobodne zajęcia obejmujące zabawę z językiem: drama, projekty, filmy, piosenki-karaoke, zajęcia plastyczne, gra terenowa, konkursy językowe. Program językowy dopasowany jest do poziomu uczestników. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy 10-12 osobowe według wieku i stopnia zaawansowania językowego na podstawie testu poziomującego. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów językowych. Podczas zajęć zostaną wykorzystane atrakcyjne materiały dydaktyczne, pomoce audiowizualne i multimedialne.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych lektorów szkoły językowej Mova, którzy posiadają ukończone studia filologiczne oraz zostali starannie dobrani pod względem najwyższych kompetencji językowych i osobowości.

Ponadto:
Zajęcia integracyjne: Team Building – razem możemy więcej – zabawy kształtujące pracę zespołową na wesoło, kolonijne karaoke, Też mam talent – pokazy talentów dla chętnych, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy z nagrodami, Olimpiada Jaworzyny – zawody sportowe z różnych dyscyplin, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika.

Dodatkowo:

 • Zwiedzanie Darłówka i Darłowa: latarnia morska, port, rozsuwany most, spacer po mieście.
 • Dwugodzinny pobyt w Parku Wodnym „Jan” w Darłówku.
 • Rejs statkiem po morzu.
 • Wyjście na kręgielnie – 2h rozgrywek
 • Zajęcia w Parku Linowym „Nad Bałtykiem”.

FAKULTATYWNIE

 • Heide Park – wizyta w największym parku rozrywki w północnych Niemczech. Cena: 470 zł/os.
 • Tropical Island – tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Niemczech z najdłuższą w skali Niemiec dziką rzeką ze sztucznym nurtem. Cena: 390 zł/os.
  Każdy z uczestników musi posiadać ważny min. 3 miesiące paszport lub dowód osobisty.

Darłówko – nadmorska miejscowość uznana za jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc polskiego wybrzeża. Przyciąga turystów wspaniałym mikroklimatem, pięknymi widokami oraz czystą, szeroką plażą.

Zakwaterowanie:
W Ośrodku Wypoczynkowym „Diuna” położony jest w bezpośrednim pasie nadmorskim, ok. 100 m od zejścia na plażę. Duży, bezpieczny, ogrodzony, otoczony zielonym terenem z boiskami do piłki nożnej i siatkowej z atestowanym placem zabaw dla dzieci. Na terenie obiektu znajdują się dwa budynki mieszkalne oraz nowo wybudowana jadalnia. Do dyspozycji: kręgi ogniskowe, świetlice ze sprzętem TV, sale do zajęć dydaktycznych, duża sala dyskotekowa, stoły do ping-ponga. Zakwaterowanie w pawilonie hotelowym w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienkami.

Wyżywienie:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad i podwieczorek serwowany) Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport: Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków - Katowice - Częstochowa - Łódź - Darłówko. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.

Grupy wiekowe: 8-12, 13-16 lat

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 0.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.