Zajęcia z jazdy konnej na Akademii Szkrabusiów w Beskidach


kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00
Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2019-05-26 08:59
06.08.2019 - 16.08.2019 1650.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.
16.08.2019 - 26.08.2019 1650.00 PLNrezerwuj
Cena z Krakowa i Katowic. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

 • Cena zawiera:
  Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Cena nie zawiera:
  Programu fakultatywnego i dopłat do połączeń antenowych.

Zajęcia z jazdy konnej na Akademii Szkrabusiów w BeskidachZajęcia z jazdy konnej (5 zajęć po 1 h w turnusie, w tym 45 min jazdy konno) pod okiem sprawdzonych instruktorów: ruszanie i zatrzymanie konia; utrzymywanie konia w stępie, kłusie i galopie; ćwiczenia rozluźniające w siodle.

PROGRAM:

 • ABC początkującego jeźdźca: poznawanie części ciała, pielęgnacji i postępowania z koniem; bezpieczeństwo jazdy i pracy przy koniach; zasady żywienia koni.
 • Przygotowanie konia do jazdy: budowa siodła i ogłowia, prawidłowy dosiad, pielęgnacja konia.
 • Zajęcia z jazdy konnej (5 zajęć po 1 h w turnusie, w tym 45 min jazdy konno) pod okiem sprawdzonych instruktorów: ruszanie i zatrzymanie konia; utrzymywanie konia w stępie, kłusie i galopie; ćwiczenia rozluźniające w siodle.
 • Kowboj, Szeryf, Indianin – wykonanie nakryć głowy oraz elementów stroju.
 • „Złap Billego” – wieczorna gra terenowa tropem groźnego rewolwerowca.
 • Projekcja filmów: „Rogate Rancho”, „Rango”.
 • Piknik w stylu country, pokaz westernowej mody, lasso – nauka wiązania i rzucania liny; kowbojska muzyka i tańce; ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Uwaga: Każdy uczestnik musi posiadać strój do jazdy konnej (mocne obuwie sięgające kostki, dopasowane, elastyczne spodnie).

W przypadku warunków atmosferycznych uniemożliwiających jazdę konną, uczestnicy skorzystają z zajęć zastępczych, odpowiadających jej równowartości. Zajęcia z jazdy konnej prowadzone w stadninie w Piwnicznej - dojazd transportem liniowym pod opieką kadry.

Dodatkowo:
Wycieczka autokarowa do Krynicy – wyjazd kolejką na Górę Parkową, spacer po Parku Zdrojowym, wejście do Pijalni Wód, piesze wycieczki po okolicy, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Szkrabusiowa Uczta Jaworzyny.

PAKIET 8 ATRAKCJI:

 • QUESTING – turystyka z zagadkami czyli odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Zabawa łącząca elementy harcerskich podchodów i gier terenowych, której zwieńczeniem jest odnalezienie skarbu.
 • KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
 • TAŃCE INTEGRACYJNE
 • MISTRZ ŁUCZNICTWA – zawody na najcelniejszy strzał do tarczy
 • CELNY STRZAŁ – zajęcia na strzelnicy pneumatycznej
 • H₂O na wesoło – balonowa bitwa
 • TEAM BUILDING – grupowe chodzenie na czas w kilkuosobowych nartach
 • WODNE SZALEŃSTWO – 3-godzinny pobyt na w Kąpielisku na Radwanowie

Gwarantujemy:

 • odpowiedzialną i zaangażowaną kadrę
 • ubezpieczenie uczestników w cenie
 • aktywny i atrakcyjny program
 • dobór wiekowy uczestników
 • ośrodki o bardzo dobrym i dobrym standardzie
 • sprawdzone firmy transportowe
 • niezawodny kontakt z organizatorem

Łomnica-Zdrój to górska uzdrowiskowa miejscowość w Beskidzie Sądeckim. Dzięki doskonałemu mikroklimatowi, jest atrakcyjną bazą wypadową dla pieszych wędrówek.

Zakwaterowanie:
W Ośrodku Wypoczynkowym „Nad Potokiem” – położonym w malowniczym miejscu, na stoku górskim tuż nad wodospadem na Potoku Wapiennik. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami (kilka z łazienkami na korytarzu). Ponadto w ośrodku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarnia z kominkiem, wiata grillowa oraz basen z podgrzewaną wodą.

Wyżywienie:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania. W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

Transport:
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +50 zł/os. – PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu. Szczegółowe informacje o godzinie wyjazdu i powrotu zostaną podane na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Warunki połączeń antenowych:

 1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport busem, autobusem klasy turystycznej, autobusem liniowym, PKP lub samochodem osobowym B.T. Jaworzyna Tour pod opieką pracowników.
  Przy przejazdach PKP uczestnicy obowiązkowo muszą mieć przy sobie ważną (aktualną) legitymację szkolną z nr PESEL. W przeciwnym wypadku rodzic zobowiązany będzie dopłacić do pełnego biletu na przejazd w obydwie strony.
 2. Połączenia antenowe kierowane są do Katowic lub Krakowa, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
 3. W przypadku wyjazdów nadmorskich połączenia antenowe kierowane są do Katowic, Krakowa, Łodzi lub Warszawy, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
 4. Zbiórka uczestników na trasach antenowych na 15 minut przed odjazdem.
 5. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
 6. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób bus i 10 os. PKP) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy lub odwołać połączenie antenowe.

Tabela wyjazdów i powrotów:

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd Własny - - 0.00
Katowice - - 0.00
Kraków - - 0.00
Łódź - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Poznań - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Warszawa - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)
Wrocław - - 50.00
PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.)

Ważne informacje dotyczące transportu

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. O szczegółowe miejsca, godziny wyjazdów (powrotów) oraz dodatkowe informacje prosimy dowiadywać się na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Informacje te będą dostępne w biurze. Przebieg tras oraz środek transportu na terenie kraju może być inny niż przewidziany ofertą (np. zamiast autokaru może być pociąg, mikrobus, taksówka lub samochód prywatny). Transport dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zimowiska realizowany jest pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy.

Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.