Kolonie i Obozy

Kolonie dla dzieci

Klub Urwisa - kolonie artystyczne w Kazimierzu Dolnym

Kolonie artystyczne dla najmłodszych w Kazimierzu Dolnym to doskonała propozycja dla młodych, kreatywnych osobowości, które pragną rozwijać swoje umiejętności plastyczne i muzyczne. Uczestnicy będą mieli okazję poznawać różnorodne techniki artystyczne, takie jak praca z ołówkiem, węglem, tuszem, pastelami, akwarelami, czy akrylami, eksplorować zagadnienia kompozycji, perspektywy, tworzyć portrety i obrazy. Program kolonii obejmuje również zajęcia muzyczne, podczas których dzieci zapoznają się z instrumentami perkusyjnymi i ukulele, ucząc się współpracy, rytmu i występów przed publicznością. Zajęcia, trwające około 3 godzin dziennie, kulminują wernisażem i koncertem. Urozmaicone aktywności rekreacyjne, w tym gry sportowe, wycieczki, i ognisko, zapewniają niezapomniane wrażenia i rozwijają umiejętności społeczne.

Kazimierz Dolny Klub Urwisa - kolonie artystyczne w Kazimierzu Dolnym
Kazimierz Dolny Klub Urwisa - kolonie artystyczne w Kazimierzu Dolnym
Zakwaterowanie:
Gościniec Basia
Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki)
Dojazd:
Dojazd własny
Wiek:
od 7 do 12 lat
Symbol oferty:
SW-29467
kolonie i obozy - kontakt
+ 48 22 785 01 01
+ 48 22 785 04 04
Pracujemy: od poniedziałku
do piątku w godz. 9.00-17.00

Terminy i ceny - ostatnia data aktualizacji terminów i dostępności miejsc: 2024-04-22 05:54

kod termin dni cena sprzedaż
PPK D0807 07.08 - 14.08.2024 8 2099.00 2399.00 PLN rezerwuj
Promocja do 2024-04-23. Ilość miejsc w cenie promocyjnej ograniczona! Cena normalna: 2399,00.
PPK D0815 15.08 - 22.08.2024 8 2099.00 2399.00 PLN rezerwuj
Promocja do 2024-04-23. Ilość miejsc w cenie promocyjnej ograniczona! Cena normalna: 2399,00.

Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:
 • Zakwaterowanie (7 noclegów)
 • Wyżywienie.
 • Transport: dojazd własny
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW15.000 PLN.
 • Opiekę pedagogiczną.
 • Realizację programu.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.
Cena nie zawiera:
 • Atrakcje fakultatywne

Program i opis oferty

Zapraszamy młode dusze artystyczne na kolonie do Kazimierza. Czekają na Was warsztaty artystyczne z wykorzystaniem m.in.: ołówka, węgla, tuszy czy pasteli oraz akwareli i akrylu. Na naszych zajęciach poznacie zagadnienia związane z kompozycją i perspektywą. Stworzycie nie jeden portret oraz obraz. W programie kolonii nie pomijamy również prac grupowych, które dostarczą naszym Urwisom mnóstwo zabawy oraz artystycznego doświadczenia. Nasze kolonie artystyczne będą składać się również z zajęć muzycznych. Zapoznamy się z instrumentami perkusyjnymi oraz "małymi gitarkami" czy ukulele. Podczas zajęć Urwisy będą się uczyć wzajemnego słuchania, grania do rytmu oraz ćwiczyć będą występowanie przed innymi. Zajęcia programowe będą odbywały się w wymiarze ok. 3h dziennie (podzielone na bloki). Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii oraz koncert naszych młodych muzyków. Program zostanie wzbogacony zajęciami rekreacyjnymi oraz integracyjnymi. W programie kolonii między innymi: gry i zabawy rekreacyjne/sportowe, wycieczki, spacery, gry integracyjne, turniej gier planszowych, dyskoteki, ognisko, podchody i wiele innych. Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii.

 • Kadrę stanowią: studenci, absolwenci, wykładowcy uczelni artystycznych,
 • Zapewniamy sprzęt do realizacji zajęć tematycznych,
 • Codzienne relacje filmowe oraz zdjęciowe na FB,
 • Zwieńczeniem obozu są przygotowane przez obozowiczów odpowiednio: wernisaż, film oraz koncert,
 • Spacery po malowniczym Kazimierzu i pobliskich wąwozach

PROGRAM FAKULTATYWNY

 • Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy – rezerwatu przyrody. Cena ok. 50 PLN.
 • Wycieczka do Nałęczowa. Zwiedzanie pięknego zespołu pałacowo-parkowego Małachowskich, wraz z Muzeum Bolesława Prusa i kąpiel w basenie (Spa Nałęczów) lub - opcjonalnie - zabawa w kręgielni. Cena ok. 80 PLN.
 • Spływ kajakami malowniczą i bezpieczną Chodelką. Cena ok. 85 PLN.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 • Cena nie obejmuje: programu fakultatywnego.
 • Program specjalistyczny kolonii będzie realizowany w wymiarze ok. 3 godzin dziennie i będzie dostosowany do wieku i umiejętności uczestników.
 • Zalecamy zabranie stroju kąpielowego oraz stroju i obuwia odpowiedniego do zajęć przewidzianych w programie kolonii, legitymację szkolną, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, a także czapkę z daszkiem i krem ochronny z filtrem UV.
 • Wycieczki fakultatywne realizowane będą przy minimalnej ilości chętnych - 10 uczestników. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wycieczek fakultatywnych wynikających z podwyżek narzuconych nam przez obiekty, które będziemy odwiedzać.
 • Zapewniamy sprzęt niezbędnych do realizacji programu kolonii (w tym materiały artystyczne oraz instrumenty muzyczne)
 • Telefony komórkowe podczas naszych kolonii znajdują się w depozycie u kierownika wyjazdu. Dzieci mają możliwość z skorzystania z nich przez godzinę w ciągu dnia, pomiędzy zajęciami.
 • Telefon kierownika wyjazdu jest dostępny dla rodziców przez 24h/doba.

Klub Urwisa to propozycja dla najmłodszych podróżników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wyjazdami.

Jako eksperci od organizacji wyjazdów dla dzieci, zapewniamy startującym podróżnikom najlepsze warunki do zdobywania pierwszych doświadczeń. Kolonie z nami to nie tylko doskonała zabawa, ale także szansa, aby Wasze dziecko odkryło swoje pasje, dzięki uczestnictwie w różnorodnych zajęciach i warsztatach. Zaufajcie doświadczonej kadrze pedagogicznej i opiekunom, którzy zadbają o bezpieczeństwo i pełen entuzjazmu przebieg kolonii. Niech Wasze pociechy przeżyją niezapomniane chwile, pełne uśmiechu i radości!

Klub Urwisa to:

 • małe grupy – maksymalnie 12-15 osobowe,
 • specjalnie dobrana kadra z doświadczeniem w pracy i opiece nad najmłodszymi dziećmi – rekrutowana spośród nauczycieli klas wczesnoszkolnych,
 • program i zajęcia dostosowane do możliwości i potrzeb najmłodszej grupy wiekowej,
 • regularne relacje fotograficzne/video z obozu,
 • bezpośredni kontakt z kierownikiem kolonii/wychowawcą podczas całego turnusu,

Chcesz, aby Twoje dziecko spędziło idealne wakacje? Zapisz je na kolonie Klubu Urwisa, aby razem z innymi dziećmi bawiło się i uczyło, w najpiękniejszych zakątkach Polski. Nasze pierwsze kolonie pozwolą rozwinąć talenty i pasje. Najmłodsi artyści będą mieli okazję do twórczej działalności w Kazimierzu Dolnym, Zakopanem i Jarosławcu. Mali tancerze i tancerki pod okiem instruktorów, będą mogli bawić się i uczyć nowych tańców, na obozie w Poddąbiu. Z kolei Dźwirzyno, Jarosławiec i Pokrzywna staną się idealnymi miejscami dla sportowców i poszukiwaczy przygód. Kolonie dla dzieci to idealne miejsce dla zdobywających sprawności zuchów . Stawiamy na bezpieczne kolonie pod opieką wykfalifikowanych wychowawców wychowania wczesnoszkolnego. Sprawdź nasze wyjazdy dla najmłodszych!

ZAKWATEROWANIE
Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony.

WYŻYWIENIE
Całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny Gościniec Basia 00:00 00:00 0,00 zł.
 1. Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy – rezerwatu przyrody: 65.00 PLN
 2. Wycieczka do Nałęczowa: 100.00 PLN
 3. Wyjazd na basen miejski w Puławach: 40.00 PLN
Oferta własna lub w sprzedaży agencyjnej.