Kolonie i Obozy

Kolonie i obozy fitness

Kolonie i obozy fitness, czyli w zdrowym ciele zdrowy duch. Nie ma nic lepszego niż zdrowa dawka ruchu w trackie słonecznych wakacyjnych kolonii i obozów. Dlaczego więc nie połączyć letniego chilloutu ze sportem i nauką ćwiczeń, które poprawią kondycję fizyczną dzieciom i młodzieży? Twoje dziecko interesuje się fitnessem, crossfitem, tańcem, jogą lub sportami wodnymi? A może chciałoby nauczyć się zdrowego stylu życia? Bezpieczne kolonie i obozy fitness to idealny sposób, aby naładować się energią przed rozpoczęciem roku szkolnego.  To wyśmienita okazja na spędzenie wakacji w nowych ciekawych miejscach z rówieśnikami. To przede wszystkim możliwość poznania zasad zdrowego trybu życia, a przy okazji sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Dobre nawyki żywieniowe, codzienna dawka ćwiczeń oraz umiejętność wyciszenia się i akceptacji siebie to podstawa zdrowego i szczęśliwego życia.

Kortowo FunFestival - obóz fitness

Kortowo - FunFestival - obóz fitness

Chcesz zadbać o swoją formę i jednocześnie dobrze się bawić? Zapraszamy na nasze obozy młodzieżowe fitness! Codziennie po 2 treningi z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy przygotują dla…

 • Profil i wiek:

  Kortowo
  od 12 do 18 lat
 • Terminy:

  2024-08-02 - 2024-08-12
 • Transport:

  Autokar z klimatyzacją i toaletą
 • Zakwaterowanie:

  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Dom Studenta Nr 1 ul.Kanafojskiego 3 oraz Dom Studenta Nr 8 ul.Kanafojskiego 14, 10-722 Olsztyn
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki) w stołówce kampusu.
od 2449.00 zł.

szczegóły

Murzasichle Tatrzańska Akademia Przygody - wakacje z Zumba Fitness dla młodzieży

Murzasichle - Tatrzańska Akademia Przygody - wakacje z Zumba Fitness dla młodzieży

Wakacje z Zumba Fitness to nie tylko trening, to pełna energia i wspaniała zabawa! Tylko u nas możesz zadbać o swoją sylwetkę i kondycję, bawiąc się przy rytmach zumby i różnorodnych…

 • Profil i wiek:

  Murzasichle
  od 7 do 17 lat
 • Terminy:

  2024-08-16 - 2024-08-23
  2024-08-24 - 2024-08-31
 • Transport:

  Autokar turystyczny z klimatyzacją
 • Zakwaterowanie:

  Willa Tatry
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki z napojami plus podwieczorek, serwowane w stołówce ośrodka)
od 2149.00 zł / os. 2549.00

szczegóły

Chłapowo Obóz fitness + aqua aerobic nad morzem

Chłapowo - Obóz fitness + aqua aerobic nad morzem

Odkryj obóz fitnesowy, idealny dla pasjonatów aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zaproponujemy różnorodne treningi takie jak fitness, taniec, jogging, gimnastyka i sesje na siłowni, a…

 • Profil i wiek:

  Chłapowo
  od 12 do 18 lat
 • Terminy:

  2024-07-28 - 2024-08-07
  2024-08-19 - 2024-08-28
 • Transport:

  Autokar z klimatyzacją i toaletą
 • Zakwaterowanie:

  Baltic Sport
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka.
od 2499.00 zł.

szczegóły

Zdrowa dawka wakacyjnego ruchu

Wakacyjna pogoda, góry, jeziora i morze wprost zachęcają do aktywności fizycznej. Kondycja fizyczna, piękna sylwetka i dobre samopoczucie to klucz do pewności siebie i szczęścia. Dlatego też przygotowaliśmy kolonie i obozy fitness, które pozwalają ich uczestnikom poprawić sprawność psychoruchową i wprawić ich w dobry nastrój. Opracowaliśmy oferty wakacyjne tak, aby dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w zajęciach fitness oraz crossfit. Podczas nich wzmocnią swoją wydolność i poprawią kondycję, a przy okazji zarażą się zdrowym stylem życia. Będą uczestniczyły w ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających, obciążeniowych i wytrzymałościowych pod okiem instruyktorów  z wykorzystaniem nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu. Doświadczona kadra zawsze dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, dlatego też wszystkie ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych możliwości i wieku uczestników. 

Kolonie i obozy fitness to także taniec i sporty wodne

Bezpieczne kolonie i obozy fitness to także zajęcia ruchowe i taneczne takie jak zubma, hip hop, dancehall, czy new age. Poprawiają one koordynację ruchową, pozwalają ukształtować sylwetkę oraz spalić zbędne kalorie w miłej atmosferze. Równie popularne są kolonie i obozy jogi, które przede wszystkim pozwolą uczestnikom wyciszyć się w ten wakacyjny czas oraz odpocząć od pędu codziennego życia i gwaru miast. Dzieci nauczą się metod relaksacyjnych i będą kształtowały w sobie pozytywne nawyki samoakceptacji. Wszystko to pozwoli im czerpać radość z życia pełnymi garściami.

Z kolei dla tych, którzy uwielbiają bardzo aktywnie spędzać czas, przygotowaliśmy kolonie i obozy pływackie zarówno w nowoczesnych aquaparkach, jak i na morzu oraz nad jeziorem. Miłośników sportów wodnych czekają zajęcia z windsurfingu, kajakarstwa oraz nauka nurkowania. Ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu będą także zajęcia z aquafitness, czyli tańca w rytm muzyki w wodzie. Dodatkowo zapewniamy inne atrakcje wodne takie jak pływanie bananem i ciekawe konkurencje wodne. A wszystko to pod okiem doświadczonych ratowników i instruktorów sportów wodnych.

Promocja zdrowego stylu życia

Zajęcia fitness to nie tylko same zajęcia ruchowe. Ich celem jest nie tylko poprawa kondycji i wytrzymałości dzieci. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby zaszczepić im zdrowe nawyki tak, aby mogły cieszyć się zdrowiem i być w życiu życzliwym. Dla uczestników kolonii i obozów fitness zaplanowaliśmy także zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania się. Nasza kadra będzie promowała zdrowe przekąski zamiast fast foodów, omówi najczęstsze zaburzenia odżywiania oraz ich przyczyny. Zadbamy również o to, aby uczestnicy tych kolonii i obozów sami nauczyli się przyrządzać zdrowe posiłki oraz poznali fakty i mity dotyczące zdrowego odżywiania.

Kolonie i obozy fitness dla każdego

Wakacje z zajęciami fitness są przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci oraz młodzieży. To dobry sposób, aby osoby z kilkoma nadprogramowymi kilogramami mogły spalić zbędne kalorie i wymodelować sylwetkę. Takie zmiany w życiu zdecydowanie poprawią ich pewność siebie w nowym roku szkolnym. Przede wszystkim kolonie i obozy fitness są dla wszystkich, którym zdrowy styl życia nie jest obojętny, dlatego chciałyby się nauczyć ćwiczeń, które można wykonać samodzielnie, jak i na siłowni oraz poznać tajniki zdrowego żywienia. Nie zabraknie również wskazówek dotyczących tego, jak dbać o cerę w domowym SPA za pomocą produktów z kuchni tak, by zawsze wyglądała promiennie. Kolonie i obozy fitness opracowaliśmy tak, aby ich szeroki program zajęć służył rozrywce i relaksowi. Podczas wyjazdu przewidziane są także wycieczki po okolicy oraz atrakcyjne zabawy i gry nie tylko ruchowe. Wszystkie one pobudzą wyobraźnię uczestników i wzbudzą w nich zdrową dawkę rywalizacji.