Kolonie i Obozy

Wakacyjny Klub Urwisa

Wakacyjny Klub Urwisa został przygotowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Jest to specjalna oferta wypoczynku letniego dopasowana do ich potrzeb i możliwości. Na koloniach Klubu Urwisa, dziecko może spędzić idealne, pierwsze wakacje, rozwijać swoje talenty i pasje, a aktywny wypoczynek dostarcza uczestnikom mnóstwa miłych wrażeń i wiele radości. Mali tancerze i tancerki pod okiem instruktorów, będą mogli bawić się i uczyć nowych tańców, a aktywne profile kolonii Klubu Urwisa staną się idealnymi miejscami dla sportowców i poszukiwaczy przygód. Znajdą się również propozycje dla zainteresowanych jeździectwem, małych artystów, a także wyjazdy o charakterze językowym. Odpowiednio dobraną kadrę Klubu Urwisa cechuje odpowiedzialność, bogata wyobraźnia, opanowanie, otwartość, troskliwość, a także wrażliwość na potrzeby innych.

Łeba - Kolonia letnia Klub Urwisa Łebskie wakacje

Zapraszamy na niezapomniane przygody w sercu słynnej Łeby! Kolonia letnia Klub Urwisa to wyjątkowe wakacje pełne atrakcji, zabaw i niezwykłych wyzwań dla dzieci w wieku 8-11 lat. W trakcie…

 • Profil i wiek:

  Łeba
  od 8 do 12 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokarem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek kolonijny Słoneczko
 • Wyżywienie:

  Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w stołówce ośrodka

Szarlota - Moja pierwsza kolonia - Krasnal Camp

Autorski program kolonii KRASNAL CAMP jest propozycją, dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z koloniami. Ogromna i…

 • Profil i wiek:

  Szarlota
  od 6 do 10 lat
 • Terminy:

 • Transport:

  Autokar turystyczny, bus lub pociąg
 • Zakwaterowanie:

  Zielona Szralota, Szarlota 4, 83-400 Kościerzyna
 • Wyżywienie:

  4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

Klub Urwisa to niezwykle wymagająca kategoria kolonii, gdyż przeznaczona jest dla najmłodszych - najbardziej wymagających i zasługujących na najlepsze traktowanie uczestników. Pragniemy, aby wyjazdy tego typu były niezapomnianym przeżyciem, w trakcie którego dzieci będą mogły wykazać się niezależnością, odwagą i samodzielnością. Proponowane zajęcia, poza zabawą, będą miały również na celu aspekt wychowawczy i poszerzenie samodzielności. Dlatego też odpowiednio dobrana kadra zadba o to, by szybko budować więzi pomiędzy dziećmi i rozładować napięcie, jakie zdarza się towarzyszyć pierwszym samodzielnym wyjazdom.

Kolonie Klub Urwisa charakteryzują się szczególnymi cechami wyróżniającymi je spośród innych ofert wakacyjnych: przedział wieku uczestników to 7-11 lat, a w celu zapewnienia szczególnej opieki nad naszymi najmłodszymi podopiecznymi, kolonie dla dzieci mają niewielkie, maksymalnie 12-15 osobowe grupy sprzyjające integracji. Stawiamy na bezpieczne kolonie pod opieką wykwalifikowanych wychowawców edukacji wczesnoszkolnej, realizujących program i zajęcia dostosowane do możliwości i potrzeb uczestników. Dla komfortu rodziców i poczucia bezpieczeństwa samych dzieci zapewniamy bezpośredni kontakt z opiekunem podczas trwania całego turnusu. W każdej chwili rodzice mogą uzyskać informację na temat tego co robi ich dziecko na kolonii.  Niezależenie od wybranej opcji państwa pociechy będą zadowolone z kolonii Klubu Urwisa.