Kolonie i Obozy

Rejsy żeglarskie dla młodzieży

Rejsy żeglarskie po Wielkich Jeziorach Mazurach i nie tylko to propozycja dla młodzieży uczącej się. Wyjeżdżając w wakacje na taki rejs nauczysz się manewrować jachtem pod żaglami i na silniku, poznasz tajniki meteorologii, teorii żeglowania czy ratownictwa, nauczysz się działania w zespole, ale przede wszystkim będziesz miał bliski kontakt z unikalną przyrodą i niezakłócony niczym letni wypoczynek pod żaglami.

Wiele - Obóz młodzieżowy dla amatorów sportów wodnych - Wodne Happy Summer

Obóz młodzieżowy dla amatorów sportów wodnych to idealna propozycja dla wszystkich młodych entuzjastów aktywności wodnych. Ten obóz sportowy łączy w sobie fascynację wodą i sportem,…

 • Profil i wiek:

  Wiele
  od 12 do 16 lat
 • Terminy:

  2024-06-23 - 2024-07-02
  2024-07-13 - 2024-07-22
 • Transport:

  Autokarem lub busem.
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek Kolonijno-Wczasowy BEAVER
 • Wyżywienie:

  3 posiłki dziennie + podwieczorek: posiłki serwowane w stołówce ośrodka.
od 2453.00 zł / os. 2753.00

szczegóły

Rejsy żeglarskie dla dzieci i młodzieży - Wakacje 2022

Rejsy żeglarskie dla młodzieży to propozycja na letni wypoczynek zarówno dla doświadczonych młodych żeglarzy, jak i tych, którzy dopiero planują rozpocząć przygodę z żeglarstwem. To świetny pomysł na wakacje dla tych, którzy marzą o sprawdzeniu swoich sił w zmaganiu z żaglami na wodzie. Ideałem takich wakacji są wieczory przy ognisku z szantami, mariny żeglarskie, kąpiele i wyczyny kulinarne w kambuzie. Trasę rejsów żeglarskich dla młodzieży planujemy tak, aby uwzględniała ona jak najwięcej atrakcyjnych i malowniczych miejsc, a sama ich realizacja zapewniała maksimum bezpieczeństwa. Zajęcia odbywają się na sprawdzonych i nowoczesnych jachtach pod okiem doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia żeglarskie oraz dokumenty poświadczające ich zdolności do pracy z młodzieżą. Żeglarstwo to wspaniała przygoda, która integruje z rówieśnikami, uczy nowych umiejętności, jednocześnie dostarczając wielu przyjemności. Chcecie przeżyć żeglarską przygodę? Popłyńcie z nami na najlepsze rejsy żeglarskie w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy na rejsy żeglarskie dla młodzieży. To oferta dla tych, dla których ogniska, śpiewanie szant, bitwy morskie i nauka węzłów to sposób na wymarzone wakacje. W naszej ofercie proponujemy więc obozy żeglarskie i rejsy żeglarskie dla młodzieży na najbardziej atrakcyjnych polskich akwenach. Staramy się, aby nasi załoganci zapamiętali taką wyprawę nie tylko jako wspaniałą przygodę, ale także jedyną w swoim rodzaju szkołę życia, samodzielności i zaradności. Wysyłając dzieci na rejsy żeglarskie mają Państwo pewność, że po przeżyciu wakacyjnych przygód na jachtach złapią żeglarskiego bakcyla i z chęcią będą wracać na jeziora w przyszłych latach. Wśród organizowanych przez nas rejsów znajdują się zarówno te o charakterze rekreacyjnym, które będą dla młodego człowieka szansą na wielkie przyjaźnie, aktywnym wypoczynkiem oraz przygodą na łonie natury, jak i te o charakterze szkoleniowym, na których ostatecznym celem jest zdobycie uprawnień żeglarza jachtowego.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt na rejsie był nauką połączoną z wypoczynkiem i relaksem: nauka taklowania i wspólne gotowanie obiadów, szorowanie jachtów i zabawa w gry terenowe na lądzie -jednym słowem prawdziwe żeglarskie wakacje! Od dawna wiadomo, że wychowanie żeglarskie przynosi wspaniałe efekty, a więc w czasie rejsów, szlifujemy żeglarskie umiejętności, a jednocześnie pracujemy nad samodzielnością i współpracą w grupie oraz odpowiedzialnością.  Żeglarstwo uczy samodzielności, odpowiedzialności za siebie i innych, pozwala na odkrywanie i rozwijanie wspaniałej pasji, która bardzo często zostaje w nas na całe życie. Często załoga, która rozpoczęła wspólną przygodę podczas jednego z rejsów, zżywa sie ze sobą i w efekcie kontynuuje żeglarskie wakacje w przyszłych sezonach na wspólnym jachcie.

Mazury to przepiękne miejsce na letnie wakacje, a wypływając w rejs, młodzież zwiedzi całą Krainę Wielkich Jezior. Uczestnicy mogą korzystać z rozbudowanej sieci wielkich jezior i kanałów, poznają więc zarówno duże, gwarne mazurskie porty, jak i dzikie i ciche zatoki pełne dzikiego ptactwa i szumu trzcin. Choć żeglarstwo kojarzy się przede wszystkim z Mazurami, nie brakuje również ofert dla osób bardziej doświadczonych w postaci rejsów żeglarskich po morzu. W tym przypadku proponujemy przede wszystkim rejsy na ciepłych wodach Adriatyku w obszarze wybrzeża chorwackiego połączone ze zwiedzaniem wysp i wybrzeża Chorwacji.