Kolonie i Obozy

O nas

SerwisWakacyjny.com został utworzony przez działające od 15 października 1995 roku Biuro Turystyki Aktywnej ZLOT. Portal turystyczny SerwisWakacyjny.com zaistniał w sieci jesienią 2002 roku, a jego przeznaczeniem była przede wszystkim prezentacja ofert wyjazdów na kolonie i obozy. Od samego początku ważne dla nas było umożliwienie odwiedzającym, dokonywania szybkiej i bezproblemowej rezerwacji online wybranej oferty. Priorytetem jednak był rzetelny przekaz informacji, bezpośredni - telefoniczny kontakt z zainteresowanym klientem oraz miła i kompetentna obsługa.

W 2003 roku dla większości touroperatorów specjalizujących się w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży, prowadzenie sprzedaży za pośrednictwem internetu wydawało się przedsięwzięciem nieopłacalnym lub zbyt skomplikowanym technicznie. Również i dla klientów po raz pierwszy stykających się z taką możliwością, było to zupełnie nowe doświadczenie, często łączące się ze zrozumiałymi obawami. Jednak już wiosną 2003 roku udało nam się sprzedać kilkadziesiąt miejsc na oferowane przez nas wyjazdy wakacyjne. Ten otrzymany od Państwa kredyt zaufania doceniamy i staramy się utrzymywać i potwierdzać do dnia dzisiejszego. Dziękujemy za zaufanie, za miłe, życzliwe słowa, za wszelkiego typu uwagi, które mobilizują nas do coraz większej pracy przy organizacji i sprzedaży wyjazdów na kolonie i obozy, a także do miłej i rzetelnej obsługi. Te pierwsze lata naszej działalności w internecie i dowód zmian jakie przeszedł nasz portal dokumentuje ten link:http://web.archive.org/web/*/serwiswakacyjny.com.

archiwum strony www.serwiswakacyjny.com

Prezentowane na stronie www.SerwisWakacyjny.com oferty wyjazdów na wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży to sprawdzony produkt turystyczny rożnych organizatorów koloni i obozów, w tym również i naszego biura. Dawne, nudne i monotonne propozycje wyjazdów na kolonie i obozy odeszły w przeszłość, dziś staramy się zaoferować młodym ludziom taką tematykę wyjazdów, którą oni sami są zainteresowani. Na naszych stronach znajduje się szeroki wybór różnego typu wyjazdów tematycznych. Najbardziej popularną tematyką są wszelkiego typu obozy sportowe - zaczynając od piłki nożnej, poprzez sitówkę, tenis ziemny, a na pływaniu kończąc. Innymi ciekawymi propozycjami są wszelkiego typu obozy edukacyjne, językowe, a także żeglarskie, survivalowe, czy też przygodowe.

Wszystkie oferty znajdujące się na stronie www.SerwisWakacyjny.com są ofertami sprawdzonymi, w znacznej większości są to również wyjazdy z kilkuletnią tradycją. Wszystkie ośrodki, pensjonaty, obiekty i pola namiotowe, w których przebywają koloniści i obozowicze posiadają odpowiednią dokumentację. Kadra wychowawców, pedagogów, instruktorów i ratowników, która prowadzi zajęcia i czuwa nad bezpieczeństwem dzieci jest odpowiednio weryfikowana, sprawdzana i dopiero na tej podstawie zatrudniana. W większości są to ludzie, którzy mają ogromny bagaż doświadczenia pedagogicznego i wielokrotnie pracowali z dziećmi i młodzieżą na różnego typu wyjazdach. Warto podkreślić, że wszystkie wyjazdy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty i Wychowania.

Mamy nadzieję, że przybliżona w dużym skrócie historia strony SerwisWakacyjny.com umocni Państwa w decyzji o wyborze odpowiedniej oferty dla dzieci i młodzieży. Jeżeli interesuje Państwa pozostała działalność Biura Turystyki Aktywnej ZLOT, to zapraszamy na stronę www.zlot.pl. W obecnej chwili strona przechodzi rewitalizację, która potrwa jeszcze kilka miesięcy, jednak już w tej chwili znajdą tam Państwo wiele informacji oraz zarys profilu całej naszej działalności.

Przy okazji poniżej prezentujemy najważniejsze dokumenty naszego biura:

1. Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizacji imprez turystycznych wydane przez Wojewodę Mazowieckiego nr 0193.

2. Zaświadczenie o wpisie wpisie do rejestru.

3. Gwarancję Ubezpieczeniową: