Kolonie i Obozy

Kolonie i obozy Piratów

Ahoj przygodo! Kolonie i obozy piratów to propozycje dla tych, którzy uwielbiają morze i prawdziwe przygody – zdecydowanie nie dla szczurów lądowych! Dzieci i młodzież w bezpieczny sposób nauczą się podstaw żeglowania w zgranej pirackiej załodze i pod okiem wykwalifikowanej i pełnej fantazji kadry. "Piraci z Karaibów" podbili serca nie tylko osobom dorosłym. Dzieci i młodzież również uwielbia takie scenariusze. Dlatego też organizowane są kolonie i obozy na których młodzi ludzie wcielają się w różne postacie z filmu. Wakacje z nami to zawsze dobra lekcja życia dla przyszłych korsarzy na morzu i poza nim!

Pogorzelica Kolonia Piracka Przygoda

Pogorzelica - Kolonia Piracka Przygoda

Kolonia „Piracka Przygoda” dla dzieci w wieku 7-12 lat odbywa się w ośrodku Dziejba Leśna z basenem letnim. Na uczestników czeka wiele atrakcji : wycieczka do Kołobrzegu, zabawa w forcie…

 • Profil i wiek:

  Pogorzelica
  od 7 do 12 lat
 • Terminy:

  2024-07-26 - 2024-08-05
 • Transport:

  Autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP.
 • Zakwaterowanie:

  OK-W Dziejba Leśna, ul. Słoneczna 2, 72-351 Pogorzelica
 • Wyżywienie:

  4 posiłki dziennie w stołówce ośrodka
od 2699.00 zł.

szczegóły

Wakacje Pirata - Kolonia żeglarsko-paintballowa

Węgorzewo - Wakacje Pirata - Kolonia żeglarsko-paintballowa

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z kolonią Pirata! Przyłącz się do nas w Węgorzewie, położonym przy głównym szlaku żeglarskim Wielkich Jezior Mazurskich, na nasz obóz…

 • Profil i wiek:

  Węgorzewo
  od 9 do 13 lat
 • Terminy:

  2024-07-31 - 2024-08-10
  2024-08-11 - 2024-08-20
  2024-08-21 - 2024-08-31
 • Transport:

  Autokar lub PKP
 • Zakwaterowanie:

  Ośrodek szkoleniowy Róża Wiatrów
 • Wyżywienie:

  W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).
od 3795.00 zł.

szczegóły

Kolonie i obozy Piratów 2022

Jeśli zdecydujecie się wybrać naszą ofertę, wyruszymy razem morskimi szlakami śladem Piratów z Karaibów. Z nami zbudujecie piracki okręt,  przywdziejecie zawadiacki strój korsarza, a być może zostaniecie kapitanem statku! Gdzieś na jednej z tropikalnych wysp z pewnością ukryty jest  piracki skarb - kufer pełen złotych dublonów, drogocennych kamieni i drogocennej biżuterii. Po drodze z pewnością napotkacie wiele przygód, czasem zabawnych, czasem zaskakujących, ale zawsze bezpiecznych – zapewniamy, że każdy dzień będzie inny.

Kolonie i obozy piratów to przeniesienie się do nowego świata – świata wyobraźni, przygody i zabawy. Ale nauczycie się też wielu nowych umiejętności. Pirat musi sprawnie i stabilnie poruszać się po rozchybotanym pokładzie i wspinać na rozhuśtanych wantach – poćwiczymy więc techniki wspinaczkowe w parku linowym. Popłyniecie też na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy was tego wszystkiego, co każdy pirat wiedzieć powinien. Potyczki paintballowe  pozwolą Wam przygotować się do abordażu na wraży galeon i do odbicia uwięzionych w twierdzy gubernatora kamratów. A wieczorem nauczycie się śpiewać szanty, nowych pirackich tańców na beczce i przygotowywać egzotyczne potrawy w kubryku.

Kolonie piratów to woda, morze  i jeziora, nowi koledzy, wypełnione przygodami dni, mnóstwo wspaniałej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Nie zapominajcie tylko, że skarb jest jeden, a piratów wielu!