Półkolonie

Półkolonie to forma wypoczynku dla dzieci w miejscu ich zamieszkania, organizowana zazwyczaj w czasie wakacji. Dzieci w ciągu dnia uczestniczą w różnych zajęciach prowadzonych przez instruktorów i opiekunów, a noce spędzają w swoich domach razem z rodzicami. Zajęcia te odbywają się w miejscu zamieszkania lub najbliższej okolicy. Półkolonie to oferta dla dzieci, które chciałyby po raz pierwszy spędzić wakacyjne dni w większym gronie rówieśników, a z różnych powodów rodzice nie mogą ich wysłać na wypoczynek w oddaleniu od miejsca zamieszkania. Półkolonie nie tylko rozwiązują problem co zrobić z dzieckiem, ale stwarzają wiele możliwości rozwoju poprzez połączenie zabawy z edukacją. Nie brakuje półkolonii o profilowanym programie dobranym do potrzeb i zainteresowań dziecka - półkolonii artystycznych, żeglarskich, językowych i tanecznych. Uczestnicy półkolonii mają zapewniony w ciągu dnia ciepły posiłek oraz zdrowe przekąski, a zajęcia prowadzone są przez współpracujących z nami od lat animatorów, świetnie znających potrzeby nawet najmłodszych uczestników. Półkolonie to jedyna w swoim rodzaju okazja do nabrania pierwszych doświadczeń w samodzielnym spędzaniu dnia poza domem.

Warszawa - Półkolonie żeglarskie nad Jeziorkiem Czerniakowskim

Półkolonie żeglarskie na Jeziorku Czerniakowskim to najlepsza metoda na rozpoczęcie przygody z żeglarstwem dla dzieci w wieku 6-12 lat. Do uczestnictwa w półkoloniach nie jest potrzebne doświadczenie żeglarskie (ale nie ...

 • Profil i wiek:

  Kolonie półkolonie
  od 6 do 12 lat
 • Terminy:

  2020-08-17 - 2020-08-21
  2020-08-24 - 2020-08-28
 • Transport:

  Dojazd własny
 • Zakwaterowanie:

  Baza przy Jeziorku Czerniakowskim
 • Wyżywienie:

  Smaczny obiad dostosowany do kulinarnych upodobań dzieci i młodzieży, deser, woda do picia przez cały dzień, dwie przekąski na bazie owoców.
od 850.00

szczegóły