Bomba wakacyjnej energii – oto szalone, artystyczne lato – z tańcem, śpiewem, plastyką a nawet musicalem! To będzie zabawa! Bum bum rurki, muzyka, plenery artystyczne i my! Nasza wyobraźnia jest nieograniczona!
Baw się z nami i odpoczywaj w wakacje!
kod | termin | dni | cena | sprzedaż |
---|---|---|---|---|
KOGTAN1 | 29.06 - 09.07.2025 | 11 | 3003.00 PLN | rezerwuj |
KOGTAN2 | 10.07 - 20.07.2025 | 11 | 3003.00 PLN | rezerwuj |
KOGTAN3 | 21.07 - 31.07.2025 | 11 | 3003.00 PLN | rezerwuj |
KOGTAN4 | 01.08 - 11.08.2025 | 11 | 3003.00 PLN | rezerwuj |
KOGTAN5 | 12.08 - 22.08.2025 | 11 | 3003.00 PLN | rezerwuj |
KOGTAN6 | 23.08 - 30.08.2025 | 8 | 2303.00 PLN | rezerwuj |
Turnus ostatni, skrócony, 8-dniowy |
Aby dokonać rezerwacji danego terminu - kliknij w przycisk "rezerwuj"
BUM BUM Rurki! – to prawdziwy hit! Można na kolorowych Bum Bum Rurkach wykonać niesamowite utwory uderzając nimi o ścianę, podłogę czy własne nogi!
Zabawy wokalne – śpiewanie naszych ulubionych piosenek wakacyjnych, zabawy muzyczne i zabawy z zakresu kształtowania słuchu.
Warsztaty plastyczne – zajęcia, na których wybierzecie sami jaką formę wybierzecie – wycinanki, kolaż, malowanie, tworzenie kart i zaproszeń, szkice węglem i ołówkiem.
Musical za kulisami – jak od środka wygląda teatr i film musicalowy? Kto i jak tworzy przedstawienie musicalowe?
Warsztaty taneczne – nauczymy się układu tanecznego, który będziemy mogli zaprezentować gdzie tylko się znajdziemy.
Kolorowa masa do lepienia – wspólnie wykonamy sami świetną masę o wielu kolorach – ulepimy z niej co tylko wyobraźnia podpowie.
Projektowanie plakatu – musimy zareklamować nasz występ, dlatego wspólnymi siłami stworzymy wielki super-plakat dotyczący naszego musicalu!
Warsztaty mody i urody – jak pokazać wszystkim swoje atuty, a ukryć wady? Sztuka dobierania kolorów, typy urody.
Układ choreograficzny – przygotujemy wspólnie układ taneczno-choreograficzny do wybranej piosenki.
Taniec, fitness, zumba i ćwiczenia – bądź zdrowa i miej dużo energii! Podpowiemy Wam kilka prostych, ale ważnych ćwiczeń do stosowania na co dzień i podstawowe kroki taneczne.
Giga plener – Art Piknik – w terenie jeszcze lepiej się maluje i rysuje. Wszechstronny wybór artystycznych kredek, węgielków, farbek – oto Art Piknik!
Party na plaży – Będziemy się świetnie bawić podczas plażowej imprezki – taniec, ruch i radość – a do tego muzyka i my!
Sztuka oddychania – nauczymy się jak prawidłowo oddychać podczas śpiewania, jak pozbyć się stresu i tremy przed występami, odbędziemy podstawowe ćwiczenia z dykcji.
Giga Maskotka Obozowa – wspólnie wymyślimy i stworzymy obozową maskotkę w formie wielkiej rzeźby przestrzennej!
Karaoke – ponoć śpiewać każdy może… U nas śpiewają Ci, którzy chcą, a reszta doskonale się bawi!
Kogis Talent Show – po szalonych występach grupowych i występie kadry, każdy będzie mógł zaprezentować swój talent z dowolnej dziedziny.
Tworzymy LipDuba! – albo shorts’a lub TikToka? A może film obozowy lub teledysk?
Tatuaże z henny – nieskończona liczba wzorów, każdy tatuaż jest wyjątkowy i unikalny, ogranicza was tylko wyobraźnia. Używamy ekologicznej i bezpiecznej dla skóry henny. Tatuaże są tylko dla chętnych i zmywają się po kilku lub kilkunastu dniach.
Kawiarenka wieczorna czyli obozowa cichosza – gdy zmierzch zapada, można iść spać, tym bardziej po dniu wypełnionym atrakcjami. Ale czasem można też posiedzieć ze znajomymi trochę dłużej, oczywiście za aprobatą i pod dyskretną opieką kadry.
A PONADTO W PROGRAMIE…
Poznajmy się czyli powitanie i uroczyste rozpoczęcie obozu.
Akcja integracja – nie ma nic lepszego, jak wspólna zabawa na początek. Pamiętajcie, żeby na obóz zabrać ze sobą dobry humor, resztę zostawcie nam:-)
Pamiątkowo – my wiemy, że zakup pamiątek obozowych to ważny punkt programu.
Wycieczka do Aquaparku – zapraszamy na wycieczkę, podczas której odwiedzimy rewelacyjny Park Wodny w Koszalinie. A tam czekają na Was baseny zewnętrzne i wewnętrzne, wielkie zjeżdżalnie i mnóstwo innych atrakcji.
Wodna Dolina – plaża miejska, tor do minigolfa, ogromny plac zabaw, boiska do siatkówki plażowej, pływająca fontanna… A to tylko część atrakcji , które tam na Was czekają.
Wycieczka do Mielna – a tam czeka na nas wysoka promenada z cudnym widokiem na plażę i morze, pamiątkowe zdjęcie ze słynnym Pomnikiem Morsa i oczywiście setki sklepików z pamiątkami i przeróżne nadmorskie atrakcje. A przede wszystkim niezapomniana atmosfera cudownego lata.
Quest “Piracki Koszalin” – pełna wyzwań gra miejska z poszukiwaniem skarbu i wielkim finałem na plaży.
Nadmorskie podchody – zapraszamy na wyprawę do Tajemniczego Jałowcowego Lasu. A może uda nam się dotrzeć do Rezerwatu Przyrody w Łazach?
Witaj morze – mieszkamy tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży, więc będziemy tam spędzać sporo czasu!
Kąpiele morskie – zawsze kąpiemy się w specjalnym sektorze dla naszej kolonii i pod okiem zespołu ratowników.
Kogis Active Summer czyli strefa zabaw i gier plażowych oraz wodnych. Bo plaża to nie tylko leżenie plackiem, my spędzamy czas aktywnie.
Woda i plaża dla miłośników plażowego leniuchowania również coś się znajdzie.
Zamki na piasku – kto zbuduje najpiękniejszą i najtrwalszą budowlę?
Kogisówka czyli nasza autorska gra kogisowa: tajemnicza, zaskakująca, pełna emocji i dobrej zabawy!
Capture the Flag – najpierw stworzymy fantastyczne flagi lub tajemnicze totemy obozowe – bo każdy obóz musi się jakoś wyróżniać. A zaraz potem zapraszamy Was do udziału w grze terenowej – najlepszej z najlepszych!
Koło Fortuny – to olbrzymia dawka dobrej zabawy i zaskakujących zwrotów akcji! Poczujcie się jak w prawdziwym teleturnieju, pytania i zadania na pewno Was zaskoczą.
Mega Twister – czyli plątanina rąk i nóg i wesołe wrażenia gwarantowane! Prawa noga na zielone, lewa ręka na czerwone! Kto wygra te szalone rozgrywki?
Mollky, kubb, petanka, boule – oto plenerowe kręgle z różnych zakątków świata, zapraszamy do wspólnej zabawy.
Wielki mecz obozowy to niesamowite emocje, szczypta rywalizacji i spora dawka śmiechu.
Unihokej – rozgrywki hokejowe na trawie, szalona zabawa i dużo śmiechu dla każdego! Komu uda się za pomocą specjalnego kija trafić piłeczką w bramkę?
Lacrosse – czyli zabawna gra pochodzenia indiańskiego, polega na umieszczeniu przez jedną drużynę piłki w bramce przeciwnika przy użyciu kija zakończonego siatką.
Baloniada – to ulubiona zabawa obozowiczów, czeka nas zagorzała walka podczas wielkiej rozgrywki balonami wypełnionymi wodą.
Funmagedon czyli letnie igrzyska funu i dobrej zabawy.
Ognisko obozowe to świetna zabawa według sprawdzonego przepisu: piękna okolica, rozgwieżdżone niebo, do tego muzyka i kilka radosnych zabaw. Czego więcej potrzeba?
Czas na wakacyjny piknik – nic tak nie smakuje jak posiłek pod chmurką.
Cichy Przyjaciel – i inne pranki, żarty i zabawy obozowe, przez cały turnus. Wszystko co tylko Kadra i Wy zdołacie wymyślić:-)
Konkursy obozowe – nie zabraknie też Waszych ulubionych konkursów.
Wakacyjna impreza i piżama party– nie zawsze trzeba iść wcześnie spać, czasem na kolonii można się pobawić trochę dłużej, nawet późnym wieczorem.
Kogisowy Pamiętnik Obozowy – na zakończenie zapraszamy Was na pokaz zdjęć i filmów obozowych, powspominamy wspólnie spędzony czas.
Pożegnanie z Bałtykiem – wyjście na plażę o zachodzie słońca i romantyczny wieczór nad Bałtykiem zachwyci każdego!
Uroczyste zakończenie obozu – rozdanie dyplomów, wspominanie najciekawszych chwil, pożegnania i niespodzianki…
*Podczas turnusu skróconego 8-dniowego nie będą realizowane bloki programowe: wycieczki do Mielna i Aquaparku, Wodna Dolina i Koszalin Quest oraz Capture The Flag.
KOGISOWA STREFA WOLNEJ ZABAWY CZYLI PROGRAM DODATKOWY I BEZPŁATNY.
* “Kogisowa Strefa Wolnej Zabawy” to program dodatkowy, przeznaczony dla osób chętnych i zainteresowanych poszczególnymi zajęciami, każdy może wybrać dla siebie coś ciekawego. Jest to program fakultatywny, bezpłatny i możliwy do realizacji w “wolnych” chwilach obozowych.
Hałas obozowy – bo u nas nie ma ciszy poobiedniej: chill, muzyka i dobra zabawa to najlepszy sposób na poobiedni relaks, zarówno dla tych bardziej jak i mniej aktywnych.
Gry i zabawy podwórkowe – zapraszamy w podróż do krainy Waszych Rodziców. Pokażemy Wam, że gra w klasy, ciuciubabka, gra w kapsle, chowany, skakanka to wspaniałe przepisy na dobrą zabawę.
Strefa gier planszowych i towarzyskich – a w nim Wasze ulubione, sprawdzone gry planszowe, karciane, fabularne, mega jenga i wiele innych.
Sportowe co nieco dla chętnych: zawsze możemy zagrać w siatkówkę plażową, piłkę nożną, ping ponga, badmintona, ringo czy koszykówkę.
Slackline czyli chodzenie po linie – slackline bije rekordy popularności, każdy chce nauczyć się chodzić po profesjonalnej linie. Tym bardziej, jeżeli zajęcia są całkowicie bezpieczne.
Kogis Rzep-Cup – oto prawdziwy turniej gry w piłki i tarcze na rzepy – dołączysz do nas? Oto Kogis Rzep-Cup!
Siłownia pod chmurką – dla chętnych ćwiczenia na łonie natury na profesjonalnej siłowni pod chmurką.
PROGRAM ZASTĘPCZY CZYLI PROGRAM NA NIEPOGODĘ I INNE NIESPRZYJAJĄCE OKOLICZNOŚCI.
* Program zastępczy to program realizowany w zamian za punkty programu, których nie ma możliwości realizacji w trakcie obozu ze względu na niesprzyjające i niezależne od nas okoliczności, np. pogoda, zdarzenia losowe itp. Decyzje w sprawie zmian w programie oraz wyborze do realizacji poszczególnych zajęć zastępczych podejmuje kierownik obozu.
PlayStation PlayLink – od szybkich quizów po wciągające gry dla wielu graczy, PlayLink to granie społecznościowe, które każdemu sprawi przyjemność.
Kalambury – klasyka gier towarzyskich, tona śmiechu gwarantowana!
Budowle z rurek BAMP – to świetna zabawa i nauka współpracy, długie rurki posłużą do budowy zamków, domków, rakiet i innych konstrukcji! Zobacz, jakie to proste!
Społecznościowe gry online – pokażemy Wam, że w elektronice nie ma nic złego i można z niej ciekawie korzystać pod warunkiem zachowania umiaru i właściwego doboru gry czy zabawy.
Getty Museum Challenge – kogisowy konkurs fotografii kreacyjnej, gdzie liczy się tempo, kreatywność i współpraca ekipy na planie zdjęciowym.
Obozowy seans filmowy czyli kino wakacyjne na luzie.
Towarzyskie gry fabularne – Mafia, Hajsownicy , Paparazzi i inne kultowe gry na Wasze zamówienie.
Monopoly XXL – to wielka i żywa planszówka obozowa gdzie wasze pokoje będą polami na planszy a Wy zarówno pionkami jak i graczami.
Mistrzowie Darta – zapraszamy na turniej. Kto wykaże się największą celnością?
Komiks obozowy – stwórzmy razem własną historię. Kto zostanie głównym bohaterem? Jak potoczą się jego losy? To wy decydujecie!
Klocki Toobeez® Teambuilding – genialny, wielki zestaw ogrodowy do budowania oparty o system specjalnych łączeń. Wielkie kolorowe elementy, z których można wraz z grupą przyjaciół zrobić razem ogromne rzeczy – dołącz do nas!
Dźwig integracyjny – to najlepszy dowód na to, że współpraca buduje:-)
Score Drinko Lauf – wciągająca gra na orientację polegająca na odnajdywaniu ukrytych znaków i rozwiązywaniu zadań. A na koniec czeka na Was nagroda w postaci łakoci i smakołyków. Tutaj wszyscy są zwycięzcami!
LEGO Room – czy istnieje ktoś, kto nie lubi Lego? Tak, my też w to nie wierzymy. Zbuduj rakietę kosmiczną, własną mapę z Minecrafta i wiele wiele innych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
… i wiele innych – pomysłów nigdy nam nie zabraknie, niezależnie od pogody nuda nie ma z nami żadnych szans!:-)
FAKULTETY – PROGRAM DODATKOWO PŁATNY, DLA CHĘTNYCH:
Tworzenie świec z wosku – samodzielnie stworzymy świeczki z prawdziwego wosku pszczelego. Takie świece są zdrowe i przyjazne człowiekowi, a nawet oczyszczają powietrze! Zobacz jakie to łatwe. Samodzielnie zrobione świeczki zabierzecie ze sobą do domu, są doskonałym prezentem dla bliskich. Cena: 59 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Budowa latawców – Czy to ptak, czy samolot? Wzbijmy się w powietrze, czyli konstruowanie latawców według naszych własnych projektów! To wy zdecydujecie o kształcie i kolorze – kolorowy feniks? Rakieta kosmiczna? To wasz wybór. Cena: 59 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Barwienie koszulek – Tie dye to określenie na kolorowe koszulki, ręcznie farbowane w oryginalne i nieregularne wzory. Sami zrobicie wielobarwną, letnią koszulkę. Cena: 99 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Robimy przypinki – mały metalowy krążek, który można przypiąć do ubrania, plecaka itp., to gadżet, który znany jest już od lat a teraz znowu powraca w nowej odsłonie. Razem zrobimy przypinkę, którą zabierzecie ze sobą do domu. Możecie wybierać z wielu wzorów a może nawet uda się Wam zaprojektować swój własny, wyjątkowy? Cena: 59 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Warsztaty fotografii mobilnej – dowiecie się jak robić zdjęcia, żeby zabłysnąć przed znajomymi np. na Instagramie. Cena: 49 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Nauka gry w szachy – zajęcia nauki gry w szachy, zarówno tradycyjne, jak i giga-szachy ogrodowe. Poznaj zasady, ćwicz umysł i spryt, zostań mistrzem szachownicy! Cena: 39 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Decoupage – artystyczne ozdabianie przedmiotów – zajęcia kreatywne, gdzie sami ozdobimy drewniane przedmioty, aż nabiorą jedynego w swoim rodzaju stylu i uroku. Wykonane dzieła zabierzecie ze sobą do domu. Cena warsztatów: 59 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Warsztaty origami – fascynująca sztuka japońska pozwoli nam ze zwykłej kartki papieru stworzyć zwierzątka, samoloty i inne cuda. Cena warsztatów: 49 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Warsztaty bursztynowe – skąd pochodzi bursztyn, jakie są jego największe okazy i co to jest szlak bursztynowy? Tego wszystkiego dowiemy się na zajęciach interaktywnych z bursztynem w roli głównej. Zobaczymy okazy bursztynów i inkluzji, poznamy sposoby poławiania bursztynu. Poznamy właściwości bursztynu i rozmaite bursztynowe ciekawostki. Cena: 49 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Archery Tag – bezpieczne łucznictwo – spróbuj frajdy strzelania ze specjalnych, bezpiecznych łuków! Archery Tag to gra polegająca na drużynowym strzelaniu z łuków, specjalnymi strzałami zakończonymi miękką pianką, dzięki czemu uderzenie jest łagodne. Ukryj się i strzelaj do przeciwników! Cena: 99 zł, płatne przy zapisie na obóz.
Cyber Warszataty – Warsztaty dobrych nawyków w cyberświecie – od telefonów, internetu i elektroniki nie uciekniemy i dlatego trzeba się nauczyć z tym żyć. Zapraszamy na autorskie warsztaty dotyczące korzystania z szeroko pojętej elektroniki w taki sposób, żeby to było korzystne i kreatywne i żeby unikać uzależnień. Cena: 79 zł, płatne przy zapisie na obóz.
INFORMACJE DLA RODZICÓW
Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Nasi instruktorzy i wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi i młodzieżą, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach nie ma czasu na nudę! Celem obozu jest przyjemny, wesoły wypoczynek, w przyjacielskiej atmosferze oraz zdobycie podstawowych umiejętności przetrwania w trudnych warunkach w lesie. Wszystkim rodzicom podamy specjalny numer telefonu na czas dojazdów/odjazdów oraz do kierownika wypoczynku.
Co zabrać
Ulubionego pluszaka, strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe zakryte (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, płaszcz od deszczu, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 70-100 zł), bidon lub butelkę na wodę, mały plecaczek na wycieczki, latarkę z zapasem baterii, wygodny strój do tańca.
Korzystanie z telefonów
Uczestnicy mogą mieć na obozach telefony komórkowe i dzwonić codziennie do rodziców, pora do kontaktu to codziennie odpoczynek po obiedzie (lub inna ustalona przez kierownika obozu). Poza tą wyznaczoną porą telefonów nie używamy. Rodzice otrzymają telefon do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z kadrą i dzieckiem w ważnych sprawach.
Obóz bez telefonu? Rodzicu, to Ty decydujesz czy Twoje dziecko weźmie ze sobą telefon na obóz. Jeżeli nie weźmie, to obiecujemy, że będzie się doskonale bawiło, pewnie nawet lepiej niż gdyby pojechało z telefonem. A kontakt z dzieckiem w ogóle nie będzie problemem: w trakcie obozu czynna będzie Kogisowa Budka Telefoniczna i każde dziecko będzie mogło z niej skorzystać i zadzwonić do najbliższych. Ponadto w czasie trwania obozu zawsze możliwy jest kontakt z Kierownikiem Obozu. Prosimy o informację na temat podjętej przez Państwa decyzji w specjalnej ankiecie, którą otrzymają Państwo przy zapisie na obóz.
Programy
Programy naszych obozów tworzymy bardzo starannie i w taki sposób, by bawić, poznawać, rozwijać i odpoczywać równocześnie. Każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie, coś co go zainteresuje. Oferujemy ciekawy program tematyczny, bezpośrednio związany z tematyką Waszego obozu. Ale to nie wszystko, do tego przygotowaliśmy dla Was bardzo bogaty program rekreacyjny w którym znajdziecie wszystko co potrzebne do udanego obozu: wycieczki, wyprawy, trochę sportu, dobrą zabawę, kreatywne wyzwania. Zapraszamy też do udziału w atrakcyjnym programie dodatkowym dla chętnych. A dla tych, którym atrakcji i przygód nigdy nie dosyć, mamy wyjątkowo ciekawą ofertę fakultetów, możecie kupić jeden albo nawet kilka. Jesteśmy też przygotowani na pogodę trochę mniej słoneczną i zawsze mamy w pogotowiu dodatkowy program zastępczy. U nas nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś dla siebie. Kogisowe obozy są dla wszystkich, dla aktywnych i tych bardziej spokojnych też. Nie ma znaczenia kim jesteś, jaki jesteś i skąd jesteś. Wystarczy, że przywieziesz ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie. Zapraszamy:-)
Zakwaterowanie:
Łazy to mała i urokliwa miejscowość nadmorska, tuż obok Mielna. Czeka na Was wspaniała plaża blisko ośrodka w którym mieszkamy i piękne nadmorskie lasy. Nasze programy oferują mnóstwo atrakcji, tutaj każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego! Będziecie się bawić, poznawać i odkrywać. Trudno o lepszy przepis na udane wakacje. Pakujcie zatem energię i dobry humor do walizek i zapraszamy do wspólnej zabawy!
Kogis Camp
Wygodny ośrodek przy samej plaży, blisko centrum Łazów. Pokoje 3-osobowe z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym, w obiekcie murowanym po generalnym remoncie. Posiada zielony teren rekreacyjny, siłownię pod chmurką, plac zabaw, profesjonalne boiska wielofunkcyjne, plac do gry w giga szachy, krytą wiatę grillową, sale rekreacyjne, stoły do ping ponga pod chmurką, jadalnię. Tuż obok jest bezpieczny, piękny teren w sosnowym lesie, tuż przy brzegu morza. Na plaży mamy własny sektor kolonijny z zespołem ratowników.
Wyżywienie
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki. Śniadania, obiady i kolacje są w formie szwedzkiego stołu. Napoje dostępne do każdego posiłku. Posiłki są przygotowywane na miejscu, smaczne i bez ograniczeń ilościowych. Uczestnicy obozu mają nieograniczony dostęp do wody pitnej o każdej porze.
Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu. Zapewniamy prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z powrotu kolonijnego.
Podczas obiadu jest podawany jeden posiłek bezmięsny dla chętnych. Ośrodek nie oferuje diet specjalistycznych.
miejsce | adres | wyjazd | powrót | cena |
---|---|---|---|---|
Bydgoszcz | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 260,00 zł. |
Dojazd własny | - | 00:00 | 00:00 | 0,00 zł. |
Gdańsk | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 250,00 zł. |
Gorzów Wielkopolski | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 300,00 zł. |
Katowice | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 330,00 zł. |
Kraków | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 330,00 zł. |
Kutno | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 300,00 zł. |
Leszno | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 320,00 zł. |
Łódź | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 330,00 zł. |
Opole | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 310,00 zł. |
Piła | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 260,00 zł. |
Poznań | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 300,00 zł. |
Szczecin | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 250,00 zł. |
Toruń | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 280,00 zł. |
Warszawa | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 330,00 zł. |
Wrocław | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 310,00 zł. |
Zielona Góra | informacja na tydzień przed wyjazdem | 00:00 | 00:00 | 300,00 zł. |