Kolonie i Obozy

Oferty kolonii i obozów na lato 2024 już w sprzedaży!

Serwis Wakacyjny przygotował dla Państwa atrakcyjną ofertę, jaką są letnie kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży 2024. Z czystą przyjemnością chcemy Państwu zaprezentować szeroki wybór wyjazdów wakacyjnych tematycznych, językowych i sportowych. Jesteśmy serwisem z wieloletnią tradycją i stawiamy na najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Dlatego też wszystkie nasze oferty są dokładnie sprawdzone, a kwalifikacje naszych opiekunów starannie weryfikowane. Dzięki temu powierzając nam swoje dzieci, możecie Państwo spać spokojnie.

Czas pandemii był trudny dla wszystkich, a w szczególności dla najmłodszych dzieci. Nauka zdalna, ograniczony kontakt z rówieśnikami i nauczycielami sprzyjał siedzeniu przed ekranem telewizora lub komputera i spowodował izolację. Większe bezpieczeństwo i rozluźnianie restrykcji pandemicznych sprawiły, że wszyscy powoli odżywamy i z utęsknieniem czekamy na wakacje. Dlatego też warto już teraz pomyśleć o aktywnym letnim wypoczynku naszych pociech. 

Poniżej przedstawiamy Państwu bezpieczne kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe na lato 2024.

Kolonie z rodzicami dla komfortu Waszego maluszka

Dla rodziców najmłodszych dzieci, którzy nie chcą, puścić ich samych na ich pierwsze wakacje, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, jaką są kolonie z rodzicami. Tego rodzaju letnie kolonie dla dzieci w wieku 6-10 lat to doskonała okazja, aby maluszki mogły wypocząć w gronie rówieśników. Co więcej, będą mogły nauczyć się pewnej dozy samodzielności pod bacznym okiem rodziców i opiekunów. Jeśli Wasze dziecko cierpi na choroby, które chcielibyście monitorować, jest zbyt małe lub zbyt nieśmiałe, zapewnijcie mu komfort, wyjeżdżając razem z nim na bezpieczne kolonie z rodzicami.

Tego rodzaju zorganizowany wyjazd różni się od kolonii dla starszych dzieci tym, że dziecko w ciągu dnia uczestniczy w grach i zajęciach razem z rówieśnikami i opiekunami. Z kolei w nocy śpi w jednym pokoju razem z rodzicami. To doskonała nauka samodzielności i dobra okazja, aby maluszki nabrały więcej pewności siebie w obliczu nowych sytuacji. Dziecko zawsze będzie miało świadomość, że rodzice są blisko, a w przypadku, gdy danego dnia nie będzie chciało brać udziału w zajęciach, rodzice mogą to zgłosić opiekunom kolonii i samodzielnie zorganizować mu czas. Bezpieczne kolonie z rodzicami 2024, to pewność, że gdy będziecie spędzać czas tylko we dwoje, Wasze dziecko będzie  niedaleko pod fachową opieką doświadczanej kadry opiekuńczej.

Kolonie dla dzieci już od 5 roku życia – przekonaj się, że warto usamodzielnić maluchy

Wielu rodziców zastanawia się, kiedy po raz pierwszy wysłać swoje dziecko na samodzielny wyjazd. Najczęściej dzieje się to w wieku 8-9 lat, jednak, jako doświadczeni organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży, doskonale wiemy, że także młodsze dzieci radzą sobie świetnie na takich wyjazdach. Dalego też Akademia Szkrabusiów 5-11 lat i Kolonie dla maluszków 5-12 lat to oferta dla tych rodziców, którzy nie mają czasu, aby spędzić wakacje z dziećmi. Z jednej strony chcieliby, aby szybko się usamodzielniły, a jednoczenie drżą o ich bezpieczeństwo. Z nami obawy te są bezpodstawne.

Nasz Serwis Wakacyjny oferuje bezpieczne letnie kolonie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, podczas których spędzą aktywnie czas w gronie rówieśników. Świetna zabawa i mnóstwo atrakcji sprawią, że dzieci zapomną o telefonach oraz będą poznawały dziką naturę z ciekawością i zaangażowaniem. A wszystko to pod bacznym okiem doświadczonych i sprawdzonych opiekunów z wieloletnim  doświadczeniem. Są oni tak przeszkoleni, aby zapewnić troskliwą opiekę i jak najbardziej komfortowe warunki zwłaszcza najmłodszym maluchom. Akademia Szkrabusiów 5-11 lat i Kolonie dla maluszków 5-12 lat to najlepszy sposób, aby Państwa pociechy odpoczęły na łonie natury, usamodzielniły się i całkowicie zapomniały tęsknić za Wami podczas letniego wypoczynku.

Letnie kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w Polsce

Polska to niezwykle piękny kraj, dlatego już od najmłodszych lat warto zaszczepić dziecku ciekawość do odkrywania rodzimych zakątków. Zanim więc dzieci wyjadą na wycieczkę za granicę warto, aby poznało swoje ojczyste regiony. W świetle przepisów rodzice mogą otrzymać bon turystyczny w wysokości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia do wykorzystania w kraju. Dlatego też nasz Serwis Wakacyjny przygotował bogatą ofertę, jaką są kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w Polsce 2024.

Letnie kolonie i obozy nad morzem

Polskie Morze Bałtyckie, choć nie należy do najcieplejszych, posiada wiele piaszczystych plaż i wspaniałych atrakcji w najpopularniejszych morskich miejscowościach, takich jak: Świnoujście, Kołobrzeg, Dąbki, Ustka, Łeba, Władysławowo czy Krynica Morska, które zachęcają do wypoczynku w otoczeniu szumu fal i morskiej bryzy. To także doskonała oferta wakacyjna dla młodych ludzi, którzy uwielbiają kąpiele w morzu i sporty wodne. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy bezpieczne kolonie i obozy nad morzem m.in.: żeglarskie i windsurfingowe, a także rowerowe, przygodowe, artystyczne, taneczne, edukacyjne, komputerowe, paintballowe oraz tematyczne.

Letnie kolonie i obozy nad jeziorem

Jeśli Wasze dzieci kochają wodę i dziką okoliczną naturę doskonałym wyborem będą dla nich bezpieczne kolonie i obozy nad jeziorem. Nasza oferta umożliwia zapis na letnie kolonie i obozy:  żeglarskie, windsurfingowe czy pływackie, ale także językowe, konne, artystyczne, przygodowe, taneczne, edukacyjne, survivalowe, paintballowe i tematyczne. Wszyscy uczestnicy będą mogli uprawiać swoje ulubione aktywności, a przy tym zwiedzać okolicę wspaniałych polskich miejscowości, jakimi są: Pokrzywna, Międzyrzec Podlaski, Mierzyn, Olsztyn, Gierłoż, Zamrzenica, Łazy, Dąbki, Czaplinek, Borne Sulinowo, Bachorze, Ruciane-Nida, Młynik czy Ostrzyce.

Letnie kolnie i obozy w górach

Kto nie kocha polskich gór, ten najprawdopodobniej nigdy w nich nie był. Bezpieczne kolnie i obozy w górach to świetny pomysł, aby zaszczepić w dziecku miłość do pięknych górskich krajobrazów i pieszych wędrówek. Nasz Serwis Wakacyjny organizuje bezpieczny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w Bieszczadach, Pieninach, Tatrach, Sudetach oraz Górach Świętokrzyskich. Wspaniałe zapierające dech w piersiach widoki na hale, połoniny, górskie przełęcze i jeziora zapewniają letnie kolonie i obozy w górach m.in.: językowe, artystyczne, przygodowe, sportowe, muzyczne, konne, survivalowe, paintballowe, taneczne, komputerowe, tematyczne oraz wiele innych. Dzieci i młodzież będą mogły uczestniczyć w zajęciach z rówieśnikami oraz poznawać ciekawą rodzimą kulturę i tradycję w takich znanych miejscowościach, jak: Zakopane, Murzasichle, Wisła, Karpacz, Pokrzywna, Węgierska Górka, Lesko, Muszyna, Lądek-Zdrój, Bocheniec, Rabka-Zdrój, Brenna, Niedzica, Zwadroń, Małe Ciche, Polańczyk oraz Szczyrk.

Letnie kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży za granicą

Jeśli jednak Wasze dziecko nalega na wyjazd poza granice Polski, warto zdecydować się na letnie kolonie i obozy za granicą. Organizujemy bezpieczny wypoczynek letni w Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Francji, Austrii, Anglii, na Węgrzech oraz w Czechach. Bez względu na kierunek wyjazdu Wasze dzieci nauczą się otwartości i poszanowania obcej kultury, z którą będą obcowały na co dzień. To dla nich doskonała lekcja samodzielności połączona z nauką języków obcych — kolonie i obozy językowe — relaksem oraz zwiedzaniem ciekawych miast i zabytków razem z rówieśnikami z kraju i zza granicy.

Nasz Serwis Wakacyjny prezentuje szeroki wybór kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą. Kolonie i obozy językowe, tematyczne czy sportowe to doskonała okazja, aby dzieci uczyły się, odpoczywając i odpoczywały, ucząc się. Letnie kolonie i obozy w Polsce  stwarzają idealne warunki, aby zaszczepić w nich miłość do rodzimej natury i tradycji. Natomiast kolonie i obozy zagraniczne  stanowią niezapomnianą lekcję samodzielności i umożliwiają poznanie obcych kultur. Bez względu na to, czy wybiorą Państwo  kolonie dla maluszków, kolonie z rodzicami czy kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, nasz Serwis Wakacyjny gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa Waszych dzieci, wspaniałą zabawę i niezapomniane przeżycia.